США відмовили Росії у союзницьких відносинах у Сирії

СВІТ
11.03.2017, 10:58
США відмовили Росії у союзницьких відносинах у Сирії

Росію не запросять на організовану під егідою США зустріч т. зв. коаліції, яка збирається під формальним прапором боротьби з так званою Ісламською Державою (далі – ІД – авт.). Офіційний представник Держдепу США Марк Тонер уточнив інформацію про майбутні міністерські зустрічі 68 країн коаліції.

– Росія не братиме участь у зустрічі, вона не частина коаліції, – відказав він на відповідне запитання.

Раніше агентство The Associated Press з посиланням на джерела повідомило, що глава Білого дому Дональд Трамп має намір відкласти укладення угоди з Росією по боротьбі проти ІД у Сирії.

Новий господар Білого дому прийняв таке рішення на тлі скандалів про зв'язки членів його команди з російськими спецслужбами. До цього Трамп підписав указ, який зобов'язує Об'єднаний комітет начальників штабів збройних сил США розробити план війни з ІД.

Згідно з текстом указу, в проекті повинні бути перераховані «нові партнери по коаліції. Також повинні бути зазначені пропозиції щодо вдосконалення механізмів «заходу фінансування терористів».

Держдепартамент США вже повідомив про бажання Вашингтона співпрацювати з Туреччиною і партнерами по коаліції під час планування операції по сирійськії Рацці.

У зв'язку з цим, декларована США та їх союзниками боротьба з ІД маскує глобальніші плани міжнародного альянсу Куффаро – тотальної війни проти моджахедів по всьому світу, і не тільки проти аль-Кайди та її філій. Найгарячішими фронтами цієї світової війни є сьогодні Сирія, Ірак, Афганістан, Ємен і Лівія.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Об'єднання Західної та Східної Німеччини відбулося 30 років, але там досі існує поділ громадян.
12 грудня, 14:20
На думку Путіна, сталінізм критикують «спадкоємці посібників нацистів».
12 грудня, 06:18
У Мехіко відбулося підписання угоди про спільну торговельно-митну зону між Канадою, США та Мексикою.
11 грудня, 10:35
Екологічні програми уже не вперше звинувачують у переслідуванні економічних і політичних цілей.
11 грудня, 06:44
Туреччина не затвердила узгоджений план НАТО щодо оборони країн Балтії та Польщі.
10 грудня, 13:50
Студенти навчальних закладів РПЦ відбуватимуть відрядження до Абхазії та Південній Осетії.
10 грудня, 11:40