США відреагували на «червоні лінії» Путіна

СВІТ
04.12.2021, 10:51
США відреагували на «червоні лінії» Путіна
Фото: google

Наближення інфраструктури НАТО до російських кордонів

Держсекретар США відкинув «червоні лінії» Москви щодо НАТО. Ентоні Блінкен заявив, що Північноатлантичний альянс не має наміру робити агресивні дії щодо Росії.

Як повідомляє Reuters, Блінкен зазначив, що єдина агресія, яку бачили в цьому регіоні останніми роками виходила з боку Росії: спочатку щодо Грузії, а потім – України.

Таким чином він прокоментував заяви про те, що Москва вважає «червоними лініями», зокрема подальше наближення інфраструктури НАТО до російських кордонів та розміщення на території України ударних комплексів, а також гіперзвукової зброї.

«Він зазначив, що НАТО є оборонним Альянсом, який не націлений на Росію, і який не вдаватиметься до агресивних дій проти РФ», – заявив він.

Держсекретар США також заявив, що президент Сполучених Штатів Джо Байден переговорить із президентом Росії Володимиром Путіним у найближчому майбутньому.

Як повідомлялося, президенти США і РФ Джо Байден та Володимир Путін можуть провести переговори вже 7 грудня. Розмова відбудеться у форматі відеозв’язку.

Раніше Байден анонсував розмову з Путіним та Зеленським щодо нарощування російських військ біля кордонів з Україною. А глава ЦРУ у Москві обговорив можливість очної зустрічі Путіна та Байдена.

Путін має намір провести переговори про юридичні гарантії нерозширення НАТО на схід. Таким чином він хоче виключити можливість входження України до складу Альянсу. Однак в НАТО заявили, що це не його справа.

Держсекретар США Ентоні Блінкен здивований заявою Путіна про те, що Україна та її ймовірне членство в НАТО, можуть становити загрозу Росії.

Читайте також:
Війна
Важливим чинником є її швидкострільність та мобільність,
07 серпня, 15:56
Опінії
"Азовсталь" порізав карму росіянам на 100 років наперед ще тоді. Саме тоді, у Маріуполі, коли була багатомісячна блокада.
31 липня, 19:27
Опінії
Росія докладе усіх зусиль, аби знищити Україну, знищити нас, а потім знищити когось іншого. У цій війні для росії мир – це поразка.
30 липня, 19:12
Опінії
Російська армія обстрілює Україну. Важко осягнути логіку маніяка Владіміра Путіна і дати відповідь навіщо він його військо це роблять.
17 липня, 19:33
Опінії
Україні не вигідно відкривати фронт з Білоруссю. А от з росією ми й так воюємо, тільки чомусь обираємо війну лише на нашій території.
29 червня, 17:09
Війна
Окупанти просто ведуть масові обстріли, не обов’язково отримуючи потрібний ефект
16 червня, 15:45