США виявили біля Гаваїв корабель-розвідник Росії

СВІТ
13 січня, 09:47
США виявили біля Гаваїв корабель-розвідник Росії
Фото: google

У відповідь на ці маневри американські Повітряні сили піднімали в повітря групу винищувачів F-22A

Військові Сполучних Штатів проводять спостереження за російським розвідувальним кораблем біля Гаваїв.

Спостереження за російським кораблем, яке працює у міжнародних водах у районі Гавайських островів, здійснює командування США в Індо-Тихоокеанському регіоні.

«Ми уважно відстежуємо всі кораблі в Індо-Тихоокеанському районі операцій за допомогою морської патрульної авіації, надводних кораблів та спільних засобів», – заявив майор США Роб Мартінс.

Раніше американські ЗМІ назвали безпрецедентною загрозою навчання російського Військово-морського флоту неподалік Гаваїв з імітацією знищення авіаносців противника.

США виявили біля Гаваїв корабель-розвідник Росії_1

«Ми діємо відповідно до міжнародного морського та повітряного права, щоб гарантувати, що всі країни можуть робити те саме без страху та суперництва, а також для забезпечення вільного та відкритого Індо-Тихоокеанського регіону», — стверджує Мартінс.

Тоді за діями ВМФ Росії в Тихому океані спостерігали три есмінці класу «Arleigh Burke» та патрульний катер класу «Sentinel».

За інформацією ЗМІ, у відповідь на ці маневри американські Повітряні сили також піднімали повітря групу винищувачів F-22A, розташовану в даному районі. Передбачається, що активність російського флоту пов’язана із випробуваннями США нових систем протиракетної оборони.

У травні Тихоокеанський флот США відстежив російський розвідувальний корабель «Карелия», що базувався у Владивостоку, який знаходився приблизно за 15 морських миль (28 км) на захід від Кауаї.

На цьому острові Гавайського архіпелагу знаходиться ракетний полігон «Barking Sands», який використовується ВМС та Агентством протиракетної оборони США.

Нині Пентагон вважає Тихий океан своїм головним пріоритетом операцій і вважає Китай своїм головним суперником у регіоні. Росія, як і раніше, залишається великим гравцем у регіоні.

Читайте також:
Це не дивно враховуючи промосковську орієнтацію Мінська
05.12.2021, 09:05
певного роду символізм
02.12.2021, 11:41
Немає в них жодного каяття за своїх комісарів, які й були організаторами цього найжахливішого геноциду.
28.11.2021, 18:25