США запропонували Україні допомогу в боротьбі з кібератаками

ВІЙНА
16 лютого, 10:17
США запропонували Україні допомогу в боротьбі з кібератаками
Фото: google

Немає сумнівів у тому, що за атакою на українські ресурси стоїть саме Росія

Сполучені Штати Америки запропонували Україні допомогу в розслідуванні та подальшому реагуванні на кібератаки, подібні до тих, яким 15 лютого піддалися ресурси Приватбанку, Ощадбанку, Міністерства оборони, Збройних сил і Служби безпеки України.

Про це повідомляє "Reuters" із посиланням на власні джерела серед дипломатів.

Так, джерело сказало виданню, що така атака викликає стурбованість, оскільки повномасштабної військової агресії Росії проти України передуватиме подібна кібератака.

«Це може означати, що фізична атака неминуча, або це може означати, що Росія продовжує розгойдувати Україну», - пояснив дипломат.

За його словами, немає сумнівів у тому, що за атакою на українські ресурси стоїть саме Росія. Тому Сполучені Штати вже запропонували українській стороні підтримку в розслідуванні та реагуванні на напад.

Нагадаємо, ввечері 15 лютого в роботі сервісів державного Приватбанку спостерігалися масштабні збої. Пізніше стало відомо, що причиною збою в роботі мобільного додатку Приват24 і вебверсії сайту 15 лютого стала масштабна кібератака. З аналогічними проблемами зіткнувся також державний Ощадбанк.

Також невідомі хакери після атаки на державні банки взялися за «Дію». Близько 20 години вечора на портал почалася потужна DDoS-атака.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Як розпізнати, що ваш комп’ютер або смартфон зламали
22 червня, 14:45
Війна
Закликаємо українців бути обачними та у жодному випадку не відкривати електронні листи, надіслані невідомим вам користувачем!
08 березня, 18:46
Війна
Кібервійна - одна з складових планів наступу ворога
25 лютого, 13:45
Світ
Зазначивши, що їх слід більше всього чекати від РФ.
23 лютого, 14:51
Війна
Їх планують провести весною 2022 року
18 лютого, 10:14
Війна
Постійні DDoS-атаки, здійснювані закордонними хакерами на урядові сайти України, коштують Кремлю всього кілька сотень доларів.
17 лютого, 12:27