США завдає удару по росії через Пакистан

СВІТ
07.05.2022, 19:12
США завдає удару по росії через Пакистан
Фото: ZubuBrothers

Квапливо залишивши торік Афґаністан, американці остаточно не пішли з середньоазійського регіону, навіть змогли посилити свій вплив.

Про це свідчить вчорашня телефонна розмова голів дипломатичних відомств США і Пакистану, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Ентоні Блінкена.

Американський державний секретар 6 квітня обговорив зі своїм колегою Білавалом Зардарі Бгутто проблему міжнародного тероризму, владу талібів в Афґаністані, а також російсько-китайську загрозу в Азії.

Як наголосив Ентоні Блінкен, після нещодавньої зміни уряду у Пакистані Вашинґтон побачив бажання Ісламабаду поновити тісні двосторонні відносини, особливо у галузі національної безпеки та оборони.

Натомість пакистанський міністр закордонних справ запропонував створити спільну групу, члени якої намагатимуться перетягнути талібів на свій бік, відмовившися від заступництва Пекіна і Москви.

Відомо, що держсекретар США утримався від відповіді на таку пропозицію, обмежившися загостренням уваги на небезпеку тероризму у регіоні, розбурхання якого на руку Кремлю та комуністичному Китаю.

Слід зауважити, що до 10 квітня цього року в Ісламабаді був відверто антиамериканський уряд на чолі з Імраном Ханом, який мав тісні стосунки з московією і КНР, нині ж владу у Пакистані законним шляхом перебрала опозиція, змінивши попередній курс на 180° й обравши прозахідний шлях розвитку.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російська федерація залишиться без трудових мігрантів із Центральної Азії через санкції та агресію проти України.

США завдає удару по росії через Пакистан_1
Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Політика
Жалюгідний кривавий російський диктатор не полишив нахабства набиватися у партнери. Але лідери західних країн не вважають його рівним собі.
27 вересня, 21:23
Політика
У той час, поки міністр закордонних справ України ганьбиться перед державним секретарем США, його підлеглі працюють у складних країнах.
07 вересня, 18:35
Світ
Пекін продовжує гуртувати довкола себе антизахідну, а отже й антидемократичну коаліцію, куди воліє включити до тепер нейтральну Анкару.
03 вересня, 16:52
Блоги
Міжнародна дипломатія – один із "фронтів", де наша держава все ще обороняється, тому на поміч приходить активна громадськість.
01 серпня, 18:56
Світ
Федеральний канцлер Німеччини виступив сьогодні (14.VII.) на великій пресконференції у Берліні, де відповів на безліч запитань.
14 липня, 18:24
Політика
Ображений комедіант може бути небезпечним, особливо займаючи найвищу державну посаду під час повномасштабної війни.
12 липня, 19:37