США завдає удару по росії через Пакистан

СВІТ
07 травня, 19:12
США завдає удару по росії через Пакистан
Фото: ZubuBrothers

Квапливо залишивши торік Афґаністан, американці остаточно не пішли з середньоазійського регіону, навіть змогли посилити свій вплив.

Про це свідчить вчорашня телефонна розмова голів дипломатичних відомств США і Пакистану, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Ентоні Блінкена.

Американський державний секретар 6 квітня обговорив зі своїм колегою Білавалом Зардарі Бгутто проблему міжнародного тероризму, владу талібів в Афґаністані, а також російсько-китайську загрозу в Азії.

Як наголосив Ентоні Блінкен, після нещодавньої зміни уряду у Пакистані Вашинґтон побачив бажання Ісламабаду поновити тісні двосторонні відносини, особливо у галузі національної безпеки та оборони.

Натомість пакистанський міністр закордонних справ запропонував створити спільну групу, члени якої намагатимуться перетягнути талібів на свій бік, відмовившися від заступництва Пекіна і Москви.

Відомо, що держсекретар США утримався від відповіді на таку пропозицію, обмежившися загостренням уваги на небезпеку тероризму у регіоні, розбурхання якого на руку Кремлю та комуністичному Китаю.

Слід зауважити, що до 10 квітня цього року в Ісламабаді був відверто антиамериканський уряд на чолі з Імраном Ханом, який мав тісні стосунки з московією і КНР, нині ж владу у Пакистані законним шляхом перебрала опозиція, змінивши попередній курс на 180° й обравши прозахідний шлях розвитку.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російська федерація залишиться без трудових мігрантів із Центральної Азії через санкції та агресію проти України.

США завдає удару по росії через Пакистан_1
Автор : Данило Катраник
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Путінський режим блефує і марно намагається примусити світ ядерним шантажем всадовити Україну за стіл мирних перемовин, яких не буде.
30 серпня, 08:09
Світ
Російське вторгнення в Україну, яке триває вже рівно 6 довгих і кривавих місяців, змінило світ остаточно і назавжди.
25 серпня, 09:23
Світ
Моральний обов'язок усіх вільних народів полягає у найшвидшому наданні українцям більше зброї та запровадженні жорсткіших санкцій проти РФ.
21 серпня, 17:00
Світ
Міністр закордонних справ Туреччини закликав Вірменію відмовитися від нових провокацій у привласненні суверенної території Азербайджану.
09 серпня, 19:23
Світ
Двосторонні відносини Києва з Таллінном будуть поглиблюватися, бо тільки разом нам вдасться зламати хребта спільному ворогу – Москві.
03 серпня, 18:01
Опінії
Знаєте, як найкраще боротися з впливом російської брехні? Побудовою міжнародної репутації бездоганного партнера, а це довго і важко.
11 червня, 17:09