США звинувачують Росію в дезінформації щодо коронавірусу

СВІТ
23 лютого, 08:58
США звинувачують Росію в дезінформації щодо коронавірусу

Дезінформація здійснюється за допомогою соцмереж.

Сполучені штати Америки звинувачують Росію в проведенні дезінформаційної кампанії на тему коронавірусу, інформують ЗМІ.

Представники американської влади повідомили французьке пресове агентство AFP, що тисячі акаунтів у соцмережах, пов’язаних з Росією – у Твіттері, Фейсбуку та Інстаграмі – почали скоординовані дії, б’ючи на сполох з приводу появи нового коронавірусу, і порушили глобальні зусилля, спрямовані на боротьбу з епідемією.

Як оцінила американська сторона, дезінформаційна кампанія «поширює безпідставні теорії змови, нібито відповідальними за спалах епідемії COVID-19 є США та Центральне розвідувальне агентство».

Заступник американського державного секретаря у справах Європи та Євразії Філіп Рікер попередив, що «наміром Росії є чинити розбрат, підривати американські установи та альянси зсередини, також шляхом таємних, наклепницьких кампаній».

За його словами, «поширюючи дезінформацію про коронавірус, російські ворожі суб’єкти вчергове загрожують громадській безпеці, відволікаючи увагу від глобальної реакції в сфері здоров’я».

Читайте також:
Кремлівська влада відкрила кримінальне провадження щодо розслідування акту вбивств цивільного населення в Карелії у 1941-1944 роках.
20 квітня, 14:15
За оцінками кіберфахівців, приблизно 70% деструктивних матеріалів про Україну просуваються саме з інформаційного простору РФ.
10 квітня, 17:47
Кілька днів тому російська влада знову осоромилась перед обличчям власного народу та світовою спільнотою.
07 квітня, 11:41
Прокремлівські ЗМІ обсипають аудиторію десятками різних заяв, версій, пояснень, «злитої інформації», «сенсацій», теорій змови.
06 квітня, 14:34
Росіяни болісно поставилися до суверенного рішення муніципальної влади Праги.
06 квітня, 07:46
«Російськими ЗМІ ведеться потужна дезінформаційна кампанія стосовно COVID-2019».
20 березня, 18:10