ССО підтвердили ліквідацію командувача Чорноморського флоту Московії

ВІЙНА
25 вересня, 14:15
Командувач флоту, адмірал Віктор Соколов
Командувач флоту, адмірал Віктор Соколов

Разом з ним у штабі ЧФ Московії загинули 34 офіцери

В результаті атаки на штаб Чорноморського флоту Московії у тимчасово окупованому Севастополі загинуло 34 офіцери, серед них – командувач флоту, адмірал Віктор Соколов.

Про це повідомили Сили спеціальних операцій ЗСУ.

ССО також опублікували оновлену інформацію по втратах росії в результаті проведення спецоперації зі знищення великого десантного корабля «Мінськ» у ніч проти 13 вересня. Безповоротні втрати окупаційних військ склали 62 окупанти.

Раніше «Останній Бастіон» повідомляв, що Серед поранених — командувач угруповання генерал-полковник Олександр Романчук, в дуже важкому стані. Начальник штабу генерал-лейтенант Олег Цеков, який перебуває без свідомості.

22 вересня у Севастополі сталося кілька вибухів. Окупаційна влада повідомила про ракетний удар по штабу Чорноморського флоту Московії. Збройні сили України згодом підтвердили удар по штабу ЧФ у тимчасово окупованому Севастополі.

Читайте також:
Війна
Українське збіжжя вивозять з портів тимчасово окупованого Криму.
29 листопада, 15:42
Війна
Вартість такого тунелю може становити $5 мільярдів.
24 листопада, 13:45
Війна
Впіймавши облизня на Київщині, Чернігівщині, Сумщині, Харківщині та Херсонщини, ворог став учитися. Не тільки на своїх, а й наших помилках.
19 листопада, 14:07
Війна
Авіакомпанія «I Fly» виконує рейси для міністерства оборони держави-агресорки. Літаками перекидають мобілізованих у Ростов-на-Дону.
13 листопада, 20:23
Війна
Цивільних змушують здавати кров для загарбників.
11 листопада, 15:24
Війна
Вже третій підрозділ російських окупаційно-терористичних сил сформований із представників корінних народів Надволжя знищено в Україні.
31 жовтня, 16:52