Стали відомими деталі рішення про передачу земель ВДНГ переможцю тендерів ГПУ і ДБР

ПОЛІТИКА
07 лютого, 16:11
Стали відомими деталі рішення про передачу земель ВДНГ переможцю тендерів ГПУ і ДБР
Фото: bigkyiv.com.ua

Улюблене місце відпочинку киян можуть розділити парканами.

Стали відомими деталі рішення про передачу земель ВДНГ – комплексу, який є одним з нечисленних місць для сімейного відпочинку на відкритому повітрі, ТОВ «Віді Автострада», – товариству, яке є переможцем тендерів на поповнення автопарків ДБР, прокурорів і СЗР.

Стали відомими деталі рішення про передачу земель ВДНГ переможцю тендерів ГПУ і ДБР_1

ВДНЗ – одне з улюблених місць відпочинку киян

Гендиректор ВДНГ Євген Мушкін повідомив деталі нещодавнього рішення Північного апеляційного господарського суду, передає Центр протидії корупції.

Він також розповів про деталі засідання:

-Судді до засідання готувалися чисто технічно. 5 хвилин на розгляд справи. Ще до початку засідання у них вже була підготовлена вступна і резолютивна частина рішення, листок був підготований і підписаний, вони його просто зачитали.
- Судді знали, що ВДНГ прийдуть підтримати національні телеканали – тому не пустили на засідання журналістів, виставивши охорону. 

Хоча ЗМІ мають повне, беззаперечне право бути присутніми на судових засіданнях.

“Вдумайтеся, суд першої інстанції надав приватній компанії право відмежуватися, збудувати паркан та інші споруди, бо їй надано право вести на землі ВДНГ будь-яку (!) діяльність”, – інформують громадські активісти.

У ЦПК мають чергову підставу, яку вже числом (?), наголошувати, що провал судової реформи та ось такі "рішення" – це виняткова відповідальність Володимира Зеленського та його партії "Слуга народу", які обіцяли реформу у передвиборчих програмах.

Нагадаємо, що ТОВ «Віді Автострада» переможцем торгів оголошених Генпрокуратурою щодо закупівлі легкових автомобілів за 3,61 млн гривень та переможцем аналогічних торгів оголошених ДБР на загальну суму 8,12 мільйона гривень.

Окрім того, 8 вересня 2020 року Служба зовнішньої розвідки України підписала договір з ТОВ «Віді Автострада» на купівлю шести автомобілів марки Toyota Corolla загальною вартістю 3,41 мільйона гривень.

Згідно з даними системи YouControl кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Віді Автострада» є Віталій Джуринський, а засновниками – ТОВ «Віді Алея» та ТОВ «Віді Груп».

Зокрема, ТОВ «Віді Автострада» є офіційним дилером з продажу нових автомобілів марки Toyota.
 

Читайте також:
Російські слідчі відмовилися пояснити чому ця справа становить державну таємницю.
15 квітня, 21:35
На озброєнні ВПС Венесуели в справному стані залишилося лише 8 винищувачів Су-30, з 22 раніше придбаних.
12 квітня, 15:32
У розвідувальному відомстві в упор нічого не помічали...
07 квітня, 16:01
Або кому буде #недомендель...
11 березня, 13:16
23 лютого – це день створення так званої Робітничо-селянської червоної армії в Росії.
17 лютого, 22:05