Поки чиновники крадуть, Маріупольські морпіхи роздають гуманітарку

09.09.2022, 19:18
Поки чиновники крадуть, Маріупольські морпіхи роздають гуманітарку

Адже сенс роботи Збройних Сил України полягає не просто у службі, а захисті всього нашого населення, його майбутнього та мирного життя.

Про це свідчить гуманітарна діяльність Окремої мотопіхотної Маріупольської бригади у прифронтовій зоні, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Facebook-сторінку підрозділу.

Зазначається, що допомогу військовослужбовці надають систематично, адже армія невіддільна від суспільства і як усі сьогодні намагається підтримати тих, кому зараз найважче.

«Представники групи цивільно-військового співробітництва Окремої мотопіхотної Маріупольської бригади відвідали кілька таких родин та привезли гуманітарну допомогу: харчові набори та навчальну літературу щодо дій в екстремальних ситуаціях. Серед тих, до кого завітали маріупольці є й родичі загиблих бійців. Жінки подякували за відвідини та побажали усім захисникам перемоги та якомога швидшого повернення додому», – відзвітували вітчизняні морпіхи.

Окремо у Маріупольській бригаді уточнили, що на тепер військовослужбовці допомагають тим, хто знаходиться у скрутному матеріальному становищі, насамперед – багатодітним родинам.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мексиканські повстанці-сапатисти підтримали Україну та закликали жертвувати гроші на нашу боротьбу.

Поки чиновники крадуть, Маріупольські морпіхи роздають гуманітарку_1
Читайте також:
Політика
Медіаагенція "Останній Бастіон" щиро вітає вітчизняних розвідників з професійним святом! Бажаємо сил і наснаги у спільній борні.
24 січня, 12:29
Війна
Головний редактор "Останнього Бастіону" Дмитро Савченко знову на передовій, боронить Україну на буремному Сході.
17 січня, 20:13
Опінії
Україна потребує реальної політики. По-перше, лідерства, яке б змінило позицію у світі, а по-друге, відмови від синдрому країни-жертви.
16 січня, 08:37
Політика
Понад 2 роки тому кавказькі воїтелі з Баку повернули азербайджанський стяг на більшу частину Карабаху, залишилося визволити Ханкенді.
13 січня, 19:13
Політика
Променистий батько відновленої незалежності Левко Лук'яненко однозначно радіє тому, як ми позбуваємося російського культурного спадку.
31.12.2022, 09:26
Політика
А тим часом у Полтаві Мамаївський каґал пазурами вчепився у боввани катів українського народу – Нікола Ватутіна та Алєксєя Зигіна.
26.12.2022, 08:42