Ставайте акціонерами та меценатами розпаду росії!

Опінії
21 січня, 11:15
Ставайте акціонерами та меценатами розпаду росії!
Фото: Facebook

Дивімося на речі реалістично: Москва сама не впаде, ніколи такого не було. А тому, мусимо чимдуж підштовхнути падаючу у труну недодержаву.

Громадсько-політичнийий діяч, боєць-доброволець 5 Окремої штурмової бригади

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Після початку російсько-української війни у 2014 році Кремль сформував аж два армійські корпуси для примусової мобілізації колаборантів з окупованих територій. Натомість поневолені росієї народи почали організовувати добровольчі батальйони для допомоги України, а водночас як прообраз майбутньої визвольної армії своїх націй.

Серед тих, хто нестиме свободу і валитиме імперію є й Сибірський батальйон. Звісно, у складі Сил оборони України. Нині для ефективної діяльності сибіряки потребують допомоги.

Бандерівці, які виступають з гаслом «Свобода народам — свобода людині» оголосили збір сибірякам. У зв'язку з цим звертаюся до свідомих громадян і прошу підтримати практично розвал росії.

Ставайте акціонерами та меценатами розпаду росії!_1

У чому полягає проблема? До Фонду оборони України (Фонд ОУН) звернулися за допомогою у забезпеченні необхідним військовим спорядженням і амуніцією представники Сибірського батальйону — підрозділу. Він сформований у складі Інтернаціонального легіону Збройних Сил України.

Батальйон пройшов бойове злагодження на Авдіївському напрямку. У його складі служать уродженці Сибіру: буряти, якути та інші поневолені народи, які не схотіли стати імперським «гарматним м'ясом», а зробили свідомий вибір — воювати за Україну.

Сибірський батальйон — це прообраз визвольних армій поневолених народів, які, після перемоги України у війні, звільнятимуть рідні землі від московського ярма, виборюючи їх незалежність. Бандерівська ОУН віддавна відома підтримкою боротьби поневолених народів.

Створення і багатолітня діяльність Антибільшовицького блоку народів, формування національних військових підрозділів у складі УПА — лише основні штрихи такої роботи. Настав час відродити добру традицію підтримки збройних формувань поневолених народів, які борються за нашу і свою свободу.

Ми підтримуємо прагнення інших народів до незалежності та боротьби з росією. Тож відкриваємо великий збір на екофлоу, інвенторні генератори та інше спорядження і потреби для облаштування діяльності батальйону.

P.S. Мета нашого збору — 350 000 гривень. Ось реквізити для фінансової підтримки бійців:

Читайте також:
Опінії
Українська армія на силу воює тими людьми, які до неї вступили. Цивільні мусять обирати — ставати на захист Неньки чи опинитися в окупації.
02 квітня, 13:48
Війна
У зв'язку з таненням людських ресурсів Україні буде тяжко не те що перемогти, а й встояти. Треба негайно змінювати підхід до ведення боїв.
25 лютого, 19:02
Війна
Бійці «Інтернаціонального Легіону» — контрактники. Але як і українці, вони відважно воюють, отримують поранення і гинуть за Україну.
12.11.2023, 16:12
Опінії
Ворог збирається грати в довгу. Готується воювати роками, реалізує виробничу програму озброєнь, розраховану на роки вперед.
29.10.2023, 13:25
Війна
Якщо весь Генеральний штаб чи хтось із генералів воліє закидати російських окупантів українським "гарматним м'ясом", то це поганий план.
03.09.2023, 18:14
Опінії
Історія знає безліч прикладів, коли почесний призов чоловіків замість перемоги наближав поразку. Чи розуміють це в Україні та на Заході?
23.08.2023, 16:49