Тільки Україна здатна посприяти визволенню народів РФ, – Валерій Пекар

ПОЛІТИКА
23.08.2023, 16:00
Тільки Україна здатна посприяти визволенню народів РФ, – Валерій Пекар
Фото: Facebook

Українське сонце вже зійшло й тепер осяює шлях свободи поневоленим Москвою націям, які мають нарешті скинути імперське колоніальне ярмо.

Про це заявив авторитетний підприємець, громадський діяч і викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, Україні терміново слід інституціоналізувати розробку власної державної політики у новій і важливій для нашої перемоги сфері, – підтримка корінних народів задля дезінтеграції РФ.

«Одна зі стратегічних цілей, необхідних для нашої перемоги, – формування спільного з нашими союзниками розуміння, що робити з російською федерацією (а насправді імперією). Сьогодні ніхто не має такого розуміння, а Україна зацікавлена в цьому більше за всіх.

Адже нам потрібна гарантія, що з Північного Сходу більше не буде загрози. Сьогодні Україна стала суб'єктом світової політики завдяки неймовірній стійкості українського війська, держави та суспільства, тож світ очікує передусім на наше бачення», – зазначив Валерій Пекар.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, як на тижні Верховна Рада України згодилася підтримати боротьбу національних рухів ПостРосії.

Читайте також:
Політика
Поки на полі бою від Куп'янська до Кінбурна вирішується доля України, дезінтеграцію ресурсної федерації московії просувають у Балтії.
08 квітня, 14:56
Політика
10 років поспіль влада у Києві свідомо ігнорує вагомий фактор у війні проти РФ. Не всі жителі країни-окупанта підтримують кривавий конфлікт.
05 квітня, 13:45
Опінії
Потрібна підтримка антиімперських національних і демократичних рухів у середині РФ. На жаль, цього багато хто досі ніяк не може зрозуміти.
24 березня, 10:24
Політика
Україна визнає право інгуського народу на самовизначення та створення незалежної суверенної національної держави
23 лютого, 15:11
Політика
Києву вкрай важливо відкрити другий фронт проти агресора. І цим фронтом цілком можуть стати уярмлені корінні народи майбутньої постросії.
14 лютого, 08:25
Війна
Протестувальники підтримують місцевого активіста, якого судять за вказівкою голови республіки. Він закликав росіян «поїхати у свою Рязань».
15 січня, 18:30