Тільки Україна здатна посприяти визволенню народів РФ, – Валерій Пекар

ПОЛІТИКА
23 серпня, 16:00
Тільки Україна здатна посприяти визволенню народів РФ, – Валерій Пекар
Фото: Facebook

Українське сонце вже зійшло й тепер осяює шлях свободи поневоленим Москвою націям, які мають нарешті скинути імперське колоніальне ярмо.

Про це заявив авторитетний підприємець, громадський діяч і викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, Україні терміново слід інституціоналізувати розробку власної державної політики у новій і важливій для нашої перемоги сфері, – підтримка корінних народів задля дезінтеграції РФ.

«Одна зі стратегічних цілей, необхідних для нашої перемоги, – формування спільного з нашими союзниками розуміння, що робити з російською федерацією (а насправді імперією). Сьогодні ніхто не має такого розуміння, а Україна зацікавлена в цьому більше за всіх.

Адже нам потрібна гарантія, що з Північного Сходу більше не буде загрози. Сьогодні Україна стала суб'єктом світової політики завдяки неймовірній стійкості українського війська, держави та суспільства, тож світ очікує передусім на наше бачення», – зазначив Валерій Пекар.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, як на тижні Верховна Рада України згодилася підтримати боротьбу національних рухів ПостРосії.

Читайте також:
Політика
Путінізм давно вже у стані політичної агонії. Занепав, як і бункерний диктатор, який не відрізняється ні свіжістю обличчя, ні свіжістю ідей.
06 грудня, 06:01
Політика
Майбутнє кількох десятків вільних держав постросії залежать від української перемоги у війні. Захід мусить бути у цьому зацікавлений.
15 листопада, 06:51
Політика
Голова російської Служби зовнішньої розвідки (СВР рф) розуміє, що час розплати для Кремля наближається. Держава-окупант буде фрагментована.
18 жовтня, 18:09
Політика
Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради з підтримки поневолених Москвою народів виходить у публічний простір. Це важливий крок.
05 жовтня, 17:03
Позиція
Російського національного ядра не існує у природі. Кремль начисто підтер усе, з чого можна наново вивести окремий етнос московитів...
02 жовтня, 17:12
Політика
Час дезінтеграції та фрагментації ресурсної федерації Московії все ближче. Першим запалають республіки Північного Кавказу.
23 вересня, 16:09