Ставленик Ватикану? Член католицької організації «Opus Dei» йде у президенти Перу

СВІТ
19 березня, 08:01
Ставленик Ватикану? Член католицької організації «Opus Dei» йде у президенти Перу
Фото: Gestión

Перуанський бізнесмен і праворадикальний політик Рафаель Лопес Альяґа оголосив про намір балотуватися на посаду президента країни.

Таку заяву активний учасник світської католицької організації консервативного спрямування зробив у прямому ефірі місцевого телеканалу "Peru 21".

60-річний Рафаель Альяґа — впливовий у себе на батьківщині фінансист і залізничний магнат, якого за час політичної кар'єри (з 2007 року) досі не спіймали на корупції.

Він також виступає проти абортів, евтаназії, легалізації одностатевих шлюбів і так званої "ґендерної ідеології", наголошуючи, що "сучасна молодь має шанувати батька і матір, плекати традиційні цінності".

У разі обрання на посаду президента опозиційний політик пообіцяв:

- припинити незаконну, на його думку, діяльність бразильської будівельної компанії "Odebrecht" у Перу, представники якої грабують країну;

- скоротити чисельність бюрократів в уряді — кількість міністерств буде зменшена з нинішніх 19 до 9;

- використати в основному малодосліджені родовища літію задля залучення іноземних інвестицій на підтримку малозабезпечених перуанців;

- реформувати податкову, правоохоронну і судову системи, з яких, за його словами, "визискують окремі зацікавлені у стагнації суспільства чиновники та політичні щури".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", колишній тимчасовий президент сусідньої Болівії — Жанін Аньєс опинилася на лаві підсудних; її звинувачують у державному перевороті.

Читайте також:
Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес знову опинився у центрі міжнародного скандалу.
10 червня, 09:37
Боротьба з коронавірусом стала причиною блокування відеороликів із Жаїром Мессіашом Болсонару на платформі, що належить корпорації "Google".
29 травня, 13:37
Жаїр Мессіаш Болсонару видав одразу 4 укази, які полегшують доступ громадян Бразилії до вогнепальної зброї.
23 квітня, 09:48
На тлі зростання кількості заражених коронавірусом бразильців представники опозиції запропонували усунути з посади президента країни.
17 квітня, 11:23
Лідерами вподобань перуанських виборців є ультралівий кандидат Педро Кастільо і його правоконсервативна опонентка Кейко Фухіморі.
15 квітня, 08:01
Відомий еквадорський фінансист Ґільєрмо Лассо Мендоса несподівано переміг на президентських виборах, що відбулися напередодні у неділю.
12 квітня, 12:13