«Весняні посадки»: влада Болівії взялася карати попередників

СВІТ
15 березня, 10:02
«Весняні посадки»: влада Болівії взялася карати попередників

Колишній тимчасовий болівійський президент Жанін Аньєс опинилася на лаві підсудних; її звинувачують у державному перевороті.

Інформацію про розгортання репресій чинної влади проти опозиції оприлюднило провідне британське видання "The Guardian".

Серед організаторів масштабного політичного переслідування правоконсервативних і центристських сил називають теперішнього державного лідера — соціал-демократа Луїса Арсе.

Правоохоронні органи Болівії вже висунули підозру членам команди та самій Жанін Аньєс, яка очолювала країну у 2019-2020 роках, у "захопленні влади шляхом усунення законно обраного президента Ево Моралеса".

На цю мить жінка перебуває у в'язниці Ла-Пасу, в її помешканні у місті Тринідад і робочих кабінетах тривають обшуки та вилучення документів.

«Прокурор Болівії від імені президента Арсе закидає мені зловживання владою. Я мушу відповісти, що мої дії аж ніяк не підпадають під "державний переворот", а є конституційним правонаступництвом. Усе, що нині відбувається з опозицією у Болівії, це — незаконні затримання і свідома каральна операція з метою показово засудити неугодних. Я закликаю Організацію американських держав і Європейський союз направити відповідні дипломатичні місії для оцінки ситуації в нашій країні», — повідомила ЗМІ Жанін Аньєс через своїх адвокатів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що колишній болівійський лідер — соціаліст Ево Моралес повернувся на батьківщину після річної відсутності.

Читайте також:
Співробітники міністерства внутрішніх справ настільки загралися у Штірліца, що забули змінити автомобільні номери.
02 квітня, 12:14
Генеральна прокуратура Білорусі відкрила провадження проти лідера опозиції Світлани Тихановської за статтею "тероризм".
30 березня, 14:06
Арсене, розберися нарешті зі своїми підлеглими, досить переслідувати патріотично налаштованих громадян!
12 березня, 12:16
Штірліц ще ніколи не був таким близьким до провалу
26 лютого, 10:55
Протиборство грузинської влади та опозиції, що триває понад рік, загрожує єдності суспільства і країни, які пережили російську агресію.
23 лютого, 08:48
Театр абсурду
02 лютого, 16:22