Столицю Сирії сколихнули вибухи

СВІТ
13.08.2023, 11:30
Столицю Сирії сколихнули вибухи
Фото: google

Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.

Урядові офіційні особи не повідомляли про джерело або ціль атаки, але подібні інциденти в минулому зазвичай приписували ізраїльським авіаударам, а сирійська ППО збивала ракети.

Останній подібний інцидент стався 7 серпня, коли сирійські державні ЗМІ повідомили, що ізраїльська авіація завдала ударів по районах навколо Дамаска, убивши щонайменше чотирьох солдатів сирійської армії. Сирійська агенція з прав людини, пов'язана з опозицією, заявила, що ці удари були спрямовані по складах зброї та боєприпасів і позиціях підтримуваних Іраном ополченців навколо Дамаска.

Ізраїль, який пообіцяв зупинити укріплення Ірану по сусідству, протягом останніх років завдав сотні ударів по цілях у контрольованих урядом частинах сусідньої Сирії, але рідко визнає їх.

За останні кілька років Ізраїль також кілька разів обстрілював міжнародні аеропорти в Дамаску та місто Алеппо на півночі Сирії, часто виводячи їх з ладу.

Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57