Столицю Сирії сколихнули вибухи

СВІТ
13 серпня, 11:30
Столицю Сирії сколихнули вибухи
Фото: google

Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.

Урядові офіційні особи не повідомляли про джерело або ціль атаки, але подібні інциденти в минулому зазвичай приписували ізраїльським авіаударам, а сирійська ППО збивала ракети.

Останній подібний інцидент стався 7 серпня, коли сирійські державні ЗМІ повідомили, що ізраїльська авіація завдала ударів по районах навколо Дамаска, убивши щонайменше чотирьох солдатів сирійської армії. Сирійська агенція з прав людини, пов'язана з опозицією, заявила, що ці удари були спрямовані по складах зброї та боєприпасів і позиціях підтримуваних Іраном ополченців навколо Дамаска.

Ізраїль, який пообіцяв зупинити укріплення Ірану по сусідству, протягом останніх років завдав сотні ударів по цілях у контрольованих урядом частинах сусідньої Сирії, але рідко визнає їх.

За останні кілька років Ізраїль також кілька разів обстрілював міжнародні аеропорти в Дамаску та місто Алеппо на півночі Сирії, часто виводячи їх з ладу.

Читайте також:
Кримінал
Легковий автомобіль, який стояв у черзі на контрольно-пропускному пункті Рейнбов Бридж здетонував. ФБР визнало інцидент терористичним актом.
23 листопада, 11:33
Війна
16 жовтня на столичному Майдані Незалежності відбувся мітинг родин військовополонених. Учасники просять почути їх і повернути Героїв додому.
16 жовтня, 19:29
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.
26 липня, 10:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53
Світ
Серія вибухів прогриміла на російському сховищі боєприпасів в окупованому Криму, змусивши тисячі жителів прилеглих районів тікати.
19 липня, 21:39