Страх і терор — єдиний спосіб народної мобілізації на росії

Опінії
24 березня, 20:53
Страх і терор — єдиний спосіб народної мобілізації на росії
Фото: Facebook

Цинічний цивілізований світ жаліє та співчуває вбивці, який всіляко намагається видати себе за жертву. Зло множиться і шириться планетою.

Журналіст, депутат Київської міської ради

Як і попереджали західні спецслужби — у Москві відбувся масовий теракт. Військова машина РФ, яка кинула всі гроші та кадри країни на війну із «терористами» в Україні, «чомусь» не побачила підготовку до теракту у своїй столиці.

Московські специ не побачили та не передбачили (чи, може, все ж таки заздалегідь спланували?) теракту, про який всі публічно попереджали. Від американського і британського посольств, до розвідок і ЗМІ.

Варто нагадати, що знищення своїх же цивільних є улюбленою політтехнологією путіна – від найпершого дня його пришестя у велику політику. Вибухи у висотних будинках ще у далекому 1999 стали візиткою диктатора.

Тоді це потрібно було для «виборів», зараз — вочевидь для нової мобілізації. Адже страх і терор — це перевірений і єдиний спосіб народної мобілізації на московії.

Взагалі нині живемо в абсурдну епоху. Коли у зв'язку із терактом частина «прогресивного людства» шле співчуття тому, хто щодня відкрито надає наказ на знищення тисяч цивільних українців.

Засуджувати терор безумовно треба, але як можна його засуджувати та при цьому висловлювати співчуття головному терористу світу? Для мене особисто — загадка.

Невже перед нами епоха парадоксів, коли засудження і висміювання крокують разом, коли допомога воюючій країні, крокує поряд із торгівлею з агресором? Людські цінності занедбані, а сталі для всіх речі вивернули наспід заради чиєїсь химерної забаганки.

Читайте також:
Опінії
Пекін висадив у Мінську свій бойовий десант, не попередивши Москву. Та й нащо, якщо Білорусь і росія — прямі васали КНР.
13:54
Опінії
Рашистам не вдасться захиститися від удару у відповідь. Тож, який сенс заїкатися про те, що скоріше знищить вас, ніж вашого ворога?
23 червня, 09:27
Новини
Президент Алєксандер Вучіч оголосив про намір залишити колективний орган, якщо туди офіційно впустять Косово. Белград провокує конфлікт.
25 березня, 14:54
Світ
Башкан Ґаґаузії має тотальну електоральну підтримку в автономному регіоні. Також вона однопартієць «молдовського Мертвечука» Ілана Шора.
10 березня, 16:39
Політика
«Побачити путіна і померти!». Гасло, яким керуються очільники всіх проросійських сепаратистських утворень від Придністров'я до Абхазії.
07 березня, 21:41
Новини
У 2023 році військово-повітряні сили НАТО в Європі понад 300 разів піднімались у повітря для перехоплення російських військових літаків.
02 березня, 09:39