Стратегічні бомбардувальники США охоронятимуть Європу від РФ

СВІТ
08 жовтня, 14:18
Стратегічні бомбардувальники США охоронятимуть Європу від РФ
Фото: YouTube

Командування американських військово-повітряних сил спрямувало ескадрилью літаків B-1B Lancer на передову базу Ферфорд у Великій Британії.

Відтепер вказані стратегічні бомбардувальники від імені НАТО охоронятимуть небо над Старим світом, поінформувало видання "Air Force Magazine".

Зазначається, що крім літаків із техаської бази Дайс до Ферфорда прибув спецперсонал із супутнім обладнанням для виконання оперативної місії з так званого "гнучкого розгортання повітряного щита".

Основним завданням ескадрильї є підтримка союзників США по НАТО; вже найближчим часом бомбардувальники B-1B Lancer проведуть планові польоти від Ірландії до Сомалі.

«Європейське командування спільно зі Стратегічним командуванням США регулярно проводять такі операції з 2018 року. Ми щороку залучаємо стратегічні бомбардувальники B-1B Lancer, B-52H Stratofortress і B-2 Spirit на театрах воєнних дій у зоні нашої спільної відповідальності, зокрема у Середземномор'ї. Такими чином відбувається демонстрація унікальної здатності американських ВПС швидко розгортатися й інтегруватися у бойовий порядок із союзниками по НАТО та іншими нашими партнерами у регіоні», — прокоментував ситуацію командувач ВПС США в Європі та Африці капітан Деніел де Ля Фé.

Фактично, перебазування вказаної ескадрильї стратегічних бомбометальних літаків це ніщо інше як сигнал попередження Кремлю — якщо агресивна РФ потикатиметься на захід від свого кордону, її чекають неприємні американські подарунки.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", ініціатор російської гібридної агресії проти України зустрівся з представником Пентаґону.

вибір редакції
Читайте також:
Бойова ескадрилья російських Су-34 здійснить планові бомбардування об'єктів умовного противника під Воронежем.
16 червня, 12:07
Контррозвідники СБУ провели спільну спецоперацію з Чорноморською митницею у Миколаївській області.
17.12.2020, 09:58
Очільник Пентаґону переконує владу України у всебічній підтримці з боку Америки. Кремлю варто забути про повномасштабну агресію.
вчора, 14:09
Світову спільноту непокоїть мілітаризована політика Північної Кореї, яка активно проводить військові експерименти.
вчора, 09:55
Жодна з військових агресій Кремля на пострадянському просторі не закінчилася миром.
19 жовтня, 22:54
І це лише за офіційними даними.
19 жовтня, 17:00