Ініціатор гібридної агресії проти України зустрівся з представником Пентагону

СВІТ
24.09.2021, 09:07
Генерали М. Міллі (ліворуч) та В. Гєрасімов (праворуч)
Генерали М. Міллі (ліворуч) та В. Гєрасімов (праворуч)
Фото: U.S. Army

Америка і Росія знову домовляються у Гельсинкі за спинами своїх союзників та потенційних ворогів.

Начальник Генерального штабу збройних сил РФ Валєрій Гєрасімов і голова Комітету начальників штабів збройних сил США Марк Міллі провели зустріч у столиці Фінляндії.

Про це з місця події повідомив провідний американський мовник "Fox News", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що воєначальники за посередництва фінляндської влади обговорили зниження ризиків виникнення інцидентів на всьому євразійському просторі.

Водночас детальний зміст бесіди Міллі та Гєрасімова не розголошується, оскільки, за словами представників Пентагону, оприлюднення такої інформації може погіршити й так натягнуті відносини Вашинґтона з Москвою.

На думку американських військових експертів, відкрита зустріч двох генералів у Гельсинкі за 300 кілометрів від Санкт-Петербурга, свідчить про готовність президентської адміністрації Джозефа Байдена йти на поступки та домовлятися з кремлівським "залізним щуром".

Серед імовірних причин раптового діалогу Міллі з Гєрасімовим називаються: афґанська криза (прихід до влади талібів, після виведення військ США і НАТО – прим. ред.); можлива протидія комуністичному Китаю; вироблення спільного плану щодо України.

Варто зауважити, що вказаний начальник Генерального штабу збройних сил РФ знаходиться у санкційних списках і йому заборонено перебувати в Євросоюзі.

Тому постає цілком логічне питання, відповідь на яке ми навряд чи отримаємо: як Гєрасімов опинився на території країни-члена ЄС, невже влада Фінляндії закрила очі на його злодіяння?

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", в окупованому росіянами Красноперекопську (він же Яни Капу) розпочато набір до мобілізаційного резерву армії країни-агресора.

Читайте також:
Світ
16 травня стало важливим днем ​​у геополітичній історії РФ. Але за давньою російською традицією, ліс ховають за деревами подробиць.
09:07
Світ
Фінський парламент підтримав вступ країни до НАТО.
вчора, 16:30
Світ
США підтримує політику відкритих дверей для усіх «держав-кандидатів»
16 травня, 12:40
Опінії
Зустрілися якось Віктор Орбан і американський сенатор Ренд Пол у церкві московського патріархату... Вони обрали сторону зла!
15 травня, 18:12
Світ
Міністри закордонних справ G7 пообіцяли посилити економічну та політичну ізоляцію рф, та продовжити військову та оборонну допомогу Україні
15 травня, 15:37