Ініціатор гібридної агресії проти України зустрівся з представником Пентагону

СВІТ
24 вересня, 09:07
Генерали М. Міллі (ліворуч) та В. Гєрасімов (праворуч)
Генерали М. Міллі (ліворуч) та В. Гєрасімов (праворуч)
Фото: U.S. Army

Америка і Росія знову домовляються у Гельсинкі за спинами своїх союзників та потенційних ворогів.

Начальник Генерального штабу збройних сил РФ Валєрій Гєрасімов і голова Комітету начальників штабів збройних сил США Марк Міллі провели зустріч у столиці Фінляндії.

Про це з місця події повідомив провідний американський мовник "Fox News", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що воєначальники за посередництва фінляндської влади обговорили зниження ризиків виникнення інцидентів на всьому євразійському просторі.

Водночас детальний зміст бесіди Міллі та Гєрасімова не розголошується, оскільки, за словами представників Пентагону, оприлюднення такої інформації може погіршити й так натягнуті відносини Вашинґтона з Москвою.

На думку американських військових експертів, відкрита зустріч двох генералів у Гельсинкі за 300 кілометрів від Санкт-Петербурга, свідчить про готовність президентської адміністрації Джозефа Байдена йти на поступки та домовлятися з кремлівським "залізним щуром".

Серед імовірних причин раптового діалогу Міллі з Гєрасімовим називаються: афґанська криза (прихід до влади талібів, після виведення військ США і НАТО – прим. ред.); можлива протидія комуністичному Китаю; вироблення спільного плану щодо України.

Варто зауважити, що вказаний начальник Генерального штабу збройних сил РФ знаходиться у санкційних списках і йому заборонено перебувати в Євросоюзі.

Тому постає цілком логічне питання, відповідь на яке ми навряд чи отримаємо: як Гєрасімов опинився на території країни-члена ЄС, невже влада Фінляндії закрила очі на його злодіяння?

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", в окупованому росіянами Красноперекопську (він же Яни Капу) розпочато набір до мобілізаційного резерву армії країни-агресора.

вибір редакції
Читайте також:
Цього тижня міністр оборони США Ллойд Остін відвідає Київ і Тбілісі напередодні планової зустрічі голів воєнних відомств країн-членів НАТО.
вчора, 10:46
Перед колективною Європою на сьогодні постала низка серйозних зовнішньо- і внутрішньополітичних викликів, які поки не мають вирішення.
04 жовтня, 08:12
Будапешт грає у складну гру проти Києва, правила якої надиктовують угорським політикам чекісти з Москви.
02 жовтня, 12:23
Офіційному Києву варто припинити протиставляти себе всім навколо, кидаючи виклик друзям і відштовхуючи від себе партнерів.
02 жовтня, 10:21
8-річна російська агресія та окупація частини України не завада для прямого і конструктивного діалогу між Брюсселем і Москвою.
01 жовтня, 09:37
Ми маємо використовувати свій потенціал для того, щоб розширяти свою присутність по світу
28 вересня, 13:55