Суд визнав незаконною бездіяльність полтавських поліціянтів

КРИМІНАЛ
05.11.2021, 11:30
Суд визнав незаконною бездіяльність полтавських поліціянтів

Сьогодні суд зобов'язав поліцію внести до ЄРДР відомості з приводу порушення прав журналістів Останнього Бастіону

Сьогодні Київський районний суд міста Полтави розглянув скаргу Сікалова Геннадія Анатолійовича на бездіяльність поліцейських ВП №1 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області щодо невнесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення в ЄРДР.

Суд зобов'язав уповноважену службову особу ВП № 1 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області внести відомості до ЄДР щодо вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 171 КК України охоронцями інституту післядипломної освіти та іншими невстановленими особами за фактом перешкоджання здійсненню журналістської діяльності вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Суд визнав незаконною бездіяльність полтавських поліціянтів_1

Нагадаємо, що під час нашого розслідування ймовірної незаконної діяльності директора ПОІППО Віталія Зелюка, мало місце перешкоджання законній журналістській діяльності.

На момент нашого приїзду в фоє інституту чатувала приватна охорона. Кремезні чоловіки не пустили знімальну групу до пана Зелюка, порушуючи зокрема ст. 171 Кримінального Кодексу України, щодо законної професійної діяльності журналістів. Подібні дії з боку керівництва державної установи тільки підсилюють занепокоєння, щодо ситуації, яка відбувається за її стінами.

28 жовтня було побито автівку оператора Останнього Бастіону, що ймовірно пов'язано з його професійною діяльністю.

Оператор Останнього Бастіону брав участь у підготовці матеріалів з приводу вірогідної незаконної діяльності директора ПОІППО Віталія Зелюка та нарікань стосовно Полтавського державного аграрного університету.

Нами було подано відповідні заяви до поліції.

На жаль, правоохоронні органи так і не внесли дані про кримінальні правопорушення до ЄРДР, порушуючи тим самим 214 ст. КПК України.

Візит журналістів Останнього Бастіону до поліції лише підсилив враження про бездіяльність правоохоронних органів та навмисне затягування справи. 

На цьому тижні ми вкотре переконалися, що поліціанти не особливо то й переймаються проблемами громади, намагаючись усіма можливими відмовками оминати виконання своїх прямих обов’язків, а то, борони Боже, ще й працювати доведеться.

А от порушувати закон, вони й самі полюбляють, регулярно спричинюючи ДТП, ґвалтуючи жінок, вбиваючи дітей та б’ючи беззахисних людей.

Сьогоднішнє рішення Київського районного суду міста Полтави в черговий раз підтвердило те, що правоохоронна система в Україні не виконує свої функції. Лише через суд можна змусити правоохоронців працювати та виконувати свої прямі обов'язки покладені на них державою та суспільством.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Політика
Родинний бізнес очільника Нацполу торгував із фірмами, діяльність яких розслідував його Нацпол.
23 травня, 22:00
Кримінал
За це перевертня у погонах оштрафували на 34 тис. грн і відсторонили від роботи на рік.
15 травня, 11:28
Кримінал
У керівника сервісного центру у Дніпропетровській області виявили ознаки набуття необґрунтованих активів на 7 млн грн
11 травня, 18:17
Політика
Експрацівник кіберполіції України Руслан Оленюк після звільнення очолив бізнес у сфері онлайн казино та набув значних статків.
08 травня, 15:43
Кримінал
Правоохоронець отримав 60 тисяч гривень, але згодом почав вимагати ще 40 тисяч гривень.
01 травня, 11:33