Зловмисники побили автівку оператора «Останнього Бастіону»

Виміри
29.10.2021, 13:01

Редакція пов’язує цю подію з журналістською діяльністю постраждалого.

Зокрема, з нещодавніми розслідуваннями порушень із боку керівництва ПОІППО.

Ввечері 28 жовтня 2021 року троє зловмисників завдали матеріальної шкоди автомобілю оператора інформаційної аґенції «Останній Бастіон»

Пошкоджена автівка Георгія Стефановича
Пошкоджена автівка Георгія Стефановича

Нагадаємо, що саме він приймав участь у підготовці матеріалів з приводу вірогідної незаконної діяльності директора ПОІППО Віталія Зелюка та нарікань стосовно Полтавського державного аграрного університету.

Всі, хто стежать за інформаційним простором Полтавщини, помітили, який резонанс викликали наші журналістські розслідування.

Неабияк активізувалися різноманітні “псевдоактивісти” та психічно хворі люди, амністовані Полтавською психіатричною лікарнею, фінансовані з відомих нам джерел, з боку яких у соціальних мережах почав лунати словесний “бруд” на адресу редакції “Останнього Бастіону”.

Правоохоронні органи вже поінформовані з приводу вказаної події, тож будемо сподіватися на оперативне і неупереджене розслідування.

Ми ж розуміємо, що подібні нахабні методи людей, які поки залишаються “у тіні”, свідчать на користь того, що ми рухаємось у вірному напрямку та істина вже десь зовсім поряд.

Тож, очікуйте на продовження наших розслідувань та резонансні оприлюднення!

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45
Світ
Панування наркокартелів, шалена корупція, бездіяльність правоохоронців і судів стали буденністю для батьківщини нащадків ацтеків і майя.
20 червня, 09:08
Полтава
"Преміум" заклад відмовляється надавати клієнтам договори про надання послуг, змушуючи їх підписувати правила якогось ефемерного клубу
15 червня, 14:31