Суддя засекретила ухвалу, якою відправила Олександра Дубінського до СІЗО

КРИМІНАЛ
29.11.2023, 13:00
Суддя засекретила ухвалу, якою відправила Олександра Дубінського до СІЗО

Судді Єрмака-Зеленського секретять всі справи, покази в яких мають відношення до державної зради Єрмака-Зеленського.

Слідчий суддя Печерського райсуду Києва Галина Матійчук засекретила повний текст ухвали, якою взяла під варту підозрюваного у державній зраді народного депутата Олександра Дубінського.

Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» з посиланням на дані судового реєстру.

Суддя засекретила ухвалу, якою відправила Олександра Дубінського до СІЗО_1

Офіційною причиною утаємниченості, на яку посилається служителька Феміди, це пункт чотири частини першої статті 7 Закону України «Про доступ до судових рішень». У ній зазначено, що: не підлягають розголошенню відомості, розгляд яких відбувся у закритому судовому засіданні.

Разом з тим, суддя залишила у відкритому доступі резолютивну частину ухвали у справі Дубінського. З неї випливає, що політика взято під варту в залі суду. Термін дії ухвали – до 12 січня 2024 року.

Наразі адвокати Дубінського оскаржили арешт нардепа в Київському апеляційному суді. Розгляд апеляційної скарги відбудеться 7 грудня.

13 листопада Дубінському вручили підозру у держзраді. За версією слідства, він «здійснював інформаційно-підривну діяльність» на користь росії.

У підозрі нардепу зазначено, що під псевдонімом «Буратіно» він входив до складу злочинної організації, яку сформувало головне розвідувальне управління генштабу збройних сил росії. Організація мала розхитувати суспільно-політичну ситуацію та дискредитувати Україну за кордоном.

Слідство наполягає, що нардеп розповсюджував неправдиву інформацію щодо втручання українських посадовців у президентські вибори у США у 2019 році.

Дубінський перебував під цілодобовим домашнім арештом за підозрою в незаконному переправленні людей через держкордон. Зокрема, слідчі вважають, що він нелегально направив до Молдови рідного брата цивільної дружини.

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що за наказом з Банкової Шевченківський районний суд Києва вирішив закрити для журналістів засідання у справі ексначальника кримського главку СБУ і агента ФСБ Олега Кулініча.

Однією з причин такого рішення може бути інформація у матеріалах справи щодо друга президента Зеленського і свояка ексглави СБУ Баканова Беляєва.

Водночас в рамках спілкування з журналістами Кулініч заявив, що Володимир Сівкович залучався до виборчої кампанії Зеленського, та підтвердив, що Олександр Беляєв готувався до переговорів з Шойгу.

Раніше ВАКС засекретив вирок у справі Миколи Злочевського.

Вищий антикорупційний суд не став пояснювати, чому засекретив весь текст вироку ексміністру екології та природних ресурсів Миколі Злочевському, який пішов на угоду зі слідством у справі про підкуп керівництва НАБУ і САП.

Корупційна справа Миколи Злочевського — це справа про найбільший хабар владі, правоохоронній та судовій системі. Тепер всі корупціонери будуть знати про те, що можна уникнути справедливого покарання, давши хабар Зеленському та Єрмаку.

Комерціалізації правосуддя в Україні набула неймовірних масштабів. Слідчі, прокурори та судді мають можливість офіційно торгувати кримінальними справами.

Тепер Офіс президента наказав засекретити всі справи, покази в яких мають відношення до державної зради Єрмака-Зеленського.

Імперативна норма (Ius cogens) Конституції України — виражає в категоричних розпорядженнях держави чітко позначені дії й не допускають ніяких відхилень від вичерпного переліку прав і обов'язків суб'єктів.

Стаття 24. Конституції України говорить:

—  Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Судді ВАКС, нехтуючи імперативними нормами Основного Закону, обмежуючи в доступі до чутливої інформації, яка прямо впливає на життя, права та свободи громадян, засекречуючи «витвори» власної комерціалізованої та корупціонізованої фантазії, вважають інакше.

Нахіба нам потрібен такий ВАКС, такий Офіс президента і такий президент?

Автор : Іван Правдін
вибір редакції
Читайте також:
Політика
У травні Володимир Зеленський має здати повноваження — Дмитро Разумков.
15 лютого, 15:35
Політика
Позаконституційний завгосп Єрмак послав послів готувати саміт миру.
13 лютого, 16:08
Опінії
Хтось хоче накласти лапу на оборонку, пов'язану з чортенятком Пашинським.
13 лютого, 10:24
Політика
Онуки кремлівської кухарки із Зе-команди допомагають путіну знищити нашу націю. Кожна їхня законодавча ініціатива кілок у серце України.
28 січня, 08:41
Кримінал
Всюдисущий поплічник українофоба Віктора Януковича досі допомагає Кремлю вбивати нашу націю. Державу ж він давно підкорив.
24 січня, 06:08
Опінії
В якому місці ми починаємо змінюватись з демократичної країни в країну з повзучим, як лишай, тоталітаризмом?
22 січня, 15:06