Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото

ПОЛТАВА
21.08.2015, 14:30
Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото

Ілюстрації Стіва Каттса зачіпають за живе.

Завдяки швидкому технічному і науковому розвитку світу ми багато чого знайшли і зробили своє життя набагато простішим і комфортнішим. Проте, одночасно з цим людство дуже багато чого втратило. Це стає помітно, варто хоча б на хвилинку відірватися від всіх високотехнологічних нововведень. Відразу ж розумієш, як ми залежимо від всіх гаджетів, якою рутинною стало життя.

По суті, все наше життя перетворилося на суцільне гонитву за багатством, що повністю визначає не тільки наш соціальний статус, але і те, ким ми є. Суспільство стало скопищем споживачів, які думають лише про власну вигоду. У всьому цьому кошмарі живе спілкування - єдиний проблиск надії.

Британський ілюстратор Стів Каттс вирішив звернути увагу суспільства на всі ці гострі соціальні проблеми за допомогою серії своїх робіт. Всі вони гостро і безжально вказують на вади сучасного суспільства. Вони створені для того, щоб звернути нашу увагу на моральні проблеми, які давно стали суворою реальністю.

Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото_1

Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото_3

Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото_5

Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото_7

Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото_9

Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото_11

Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото_13

Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото_15

Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото_17

Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото_19

Сумні карикатури, що розкривають сутність сучасного суспільства. Фото_21


вибір редакції
Читайте також:
Полтава
На кургані «Залізна баба» у Полтавській області знайдено вкрай рідкісні червонокнижні рослини. Тепер астрагал і ковилу візьмуть під охорону.
вчора, 11:45
Полтава
Підлеглі Володимиру Когуту дорожні служби займаються відвертим окозамилюванням. Тим часом по сусідству відбувається справжня реконструкція.
06 червня, 13:43
Полтава
Рятувальники Полтавщини отримали перший універсальний автомобіль повітряно-пінного гасіння та створили кінологічний відділ.
06 червня, 10:55
Полтава
Небайдужі мешканці села Лучки самотужки відремонтували автобусну зупинку. Свідомі українці показали, яким буває справжній дієвий патріотизм.
06 червня, 06:09
Полтава
Поки один із районних центрів переймає найкращі європейські практики, в обласному хиріє наявна інфраструктура. Владі байдужа до благоустрою.
05 червня, 12:35
Полтава
Металеві вироби ґотського і гунських часів тепер стануть надбанням всієї нації, а не лише колекціонерів. Полтавська поліція сприяла цьому.
03 червня, 13:46