Світова фінансова криза через коронавірус — на Фінляндію очікує рецесія

СВІТ
12.03.2020, 10:10
Світова фінансова криза через коронавірус — на Фінляндію очікує рецесія
Фото: Postimees

Паніка на фондовому ринку, спричинена спалахом коронавірусу, може викликати значну рецесію у Фінляндії.

Про це свідчать останні дані фінансової установи "Danske Bank", інформує видання "Yle".

Економісти розрахували прогноз, який стосується темпів розвитку економіки Фінляндії у поточному і наступному роках — зростання буде невеликим, всього 0,3% замість очікуваного 1%.

Інформація про коронавірус у цій північноєвропейській країні відбивається на ослабленні обсягів експорту та частково на зниженні туризму, відтак економіка втрачає значні валютні кошти.

Читайте також:
Світ
У Фінляндії будують найбільший у світі центр обробки даних із системою збору відпрацьованого тепла.
22.12.2025, 18:25
Світ
Проти російських гібридних загроз НАТО має обмежений інструментарій.
03.10.2025, 17:23
Війна
На території Фінляндії затримали колишнього найманця російської приватної військової компанії «Вагнер», який попросив притулку.
12.07.2025, 17:23
Війна
Фінляндія очікує подальшого нарощування російських військ уздовж спільного кордону після завершення війни в Україні.
24.05.2025, 10:33
Світ
Фінляндія зіштовхнулася з проблемами через неспроможність російських власників квартир платити членські внески та інші платежі
27.06.2024, 18:22