Світові ціни на продовольство будуть і надалі зростати, – ООН

12.04.2021, 08:59
Світові ціни на продовольство будуть і надалі зростати, – ООН
Фото: The Statesman

Індекс цін на харчі та продукти сільського господарства сягнув позначки 7-річної давнини – у середньому він становить 118,5 пунктів.

Про це йдеться у щомісячному звіті, підготовленого й оприлюдненого фахівцями профільної аґенції Організації об'єднаних націй.

Станом на сьогодні світова вартість рослинних олій, зерна, цукру, м'ясних і молочних продуктів знову здорожчала у зв'язку зі збільшенням попиту на них.

Водночас пандемія коронавірусу, рівень врожайності та кліматичні зміни жодним чином не вплинули на зростання цін на вказані товари.

«За наявними у нас перевіреними відомостями, врожай зернових культур у всьому світі продовжує досягати річного рекорду; темпи виробництва сільгосппродуктів також лишаються на докризовому рівні. Проте можна говорити, що зараз відчутним є зменшення вартості тільки пшениці на 2,4% щомісяця. Натомість індекс цін рослинної (пальмова, соєва, ріпакова, соняшникова) олії невпинно зростає на 8%, а на молочні продукти на 3,9% щомісяця, досягнувши найвищого рівня з червня 2011 року»,  – повідомили у Продовольчій і сільськогосподарській аґенції ООН.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.

вибір редакції
Читайте також:
Життя
Ілон Маск заявив, що перша людина, якій чіп від Neuralink, змогла керувати мишею на екрані комп'ютера за допомогою своїх думок.
20 лютого, 17:06
Світ
Автори пропонують створення міжнародного реєстру для слідкування за чіпами ШІ протягом усього їх життєвого циклу.
19 лютого, 17:06
Світ
Стартап Ілона Маска Neuralink успішно вжив чіп у мозок першому пацієнту.
30 січня, 10:34
Життя
Науковці виявили у вічній мерзлоті Сибіру стародавні віруси, які можуть загрожувати світові новою смертельною пандемією.
22 січня, 17:43
Світ
Кількість хвилин до півночі означає, наскільки людство на межі глобальної, зокрема ядерної катастрофи.
20 січня, 12:25
Життя
Щоб врятувати життя в океанах, потрібно значно зменшити викиди парникових газів.
16 січня, 10:40