Світові ціни на продовольство будуть і надалі зростати, – ООН

12.04.2021, 08:59
Світові ціни на продовольство будуть і надалі зростати, – ООН
Фото: The Statesman

Індекс цін на харчі та продукти сільського господарства сягнув позначки 7-річної давнини – у середньому він становить 118,5 пунктів.

Про це йдеться у щомісячному звіті, підготовленого й оприлюдненого фахівцями профільної аґенції Організації об'єднаних націй.

Станом на сьогодні світова вартість рослинних олій, зерна, цукру, м'ясних і молочних продуктів знову здорожчала у зв'язку зі збільшенням попиту на них.

Водночас пандемія коронавірусу, рівень врожайності та кліматичні зміни жодним чином не вплинули на зростання цін на вказані товари.

«За наявними у нас перевіреними відомостями, врожай зернових культур у всьому світі продовжує досягати річного рекорду; темпи виробництва сільгосппродуктів також лишаються на докризовому рівні. Проте можна говорити, що зараз відчутним є зменшення вартості тільки пшениці на 2,4% щомісяця. Натомість індекс цін рослинної (пальмова, соєва, ріпакова, соняшникова) олії невпинно зростає на 8%, а на молочні продукти на 3,9% щомісяця, досягнувши найвищого рівня з червня 2011 року»,  – повідомили у Продовольчій і сільськогосподарській аґенції ООН.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.

Читайте також:
Іспанські археологи прийшли до висновку, що неандертальці занадто мало рухалися в порівнянні з їх більш успішними сусідами.
22.05.2021, 14:35
Попередження: Деякі фотографії можуть містити сцени насильства або неоднозначний контент.
12.01.2020, 12:05
Портрет чорної діри, квантова перевага, і лікування Еболи – головні наукові досягнення 2019 року.
25.12.2019, 12:45
В Університеті Гельсінкі розробили інноваційний назальний спрей, який захищає від COVID-19 у ситуації з високим ризиком зараження.
15 січня, 12:15
Щорічно 11 січня в Японії відзначають День собак на честь знаменитого на весь світ пса Хатіко, увічненого у літературі та кіно.
12 січня, 10:35
Почуття відданості є свого роду механізмом, що зберігає потяг людини до мотиву. За відсутності такого настає ментальний дефолт...
05 січня, 13:16