«Свято меду» запланували провести у Зінькові

ПОЛТАВА
03 серпня, 13:17
«Свято меду» запланували провести у Зінькові

У приміщенні Зіньківської міської ради відбулося засідання орґанізаційного комітету з питань проведення медового ярмарку.

Відповідну інформацію оприлюднила пресслужба на офіційному сайті орґану місцевого самоврядування, передає аґенція "Останній Бастіон".

На зустрічі було обговорено робочі питання, зокрема визначено дату заходу — так зване "Свято меду" у Зінькові відбудеться 14 серпня о 16:00 на центральній площі біля Будинку культури.

Також відомо, що в ярмарку, який присвячено Першому Спасу (Маковея), планують взяти участь 19 зареєстрованих пасічників.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", селяни Глобинської громади взялися відроджувати народну традицію прядіння і ткацтва.

вибір редакції
Читайте також:
Наукову працю вітчизняних дослідників Юрія Юзича і Романа Коваля цими вихідними презентуватимуть у двох містах Полтавської області.
13 липня, 08:12
Синоптики прогнозують істотне зниження температури атмосферного повітря і короткочасні дощі у Полтавській області.
13:41
Лемик в 1933 році вбив начальника канцелярії консуляту СРСР у Львові Алєксєя Майлова, а загинув від рук гестапо у 41 році в Миргороді.
вчора, 19:30
Знахабніла банда Мамая-Лупаєнка не припиняє дивувати своєю зухвалістю і користолюбством!
24 вересня, 14:49
22 вересня у Полтаві за ініціативи міського осередку "Просвіта" відбулася кінопрем'єра нової стрічки Михайла Іллєнка.
24 вересня, 13:21
Полтавська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно голови Опішнянської громади на Полтавщині Миколи Різника.
24 вересня, 11:45