СЗРУ оновила перелік країн із високою терористичною активністю

СВІТ
16 березня, 11:26
СЗРУ оновила перелік країн із високою терористичною активністю
Фото: NDTV

У зоні нестабільності та небезпеки для українських громадян через нещодавній військовий переворот опинилася Республіка Союзу М'янма.

Відповідну інформацію оприлюднено на офіційному сайті Служби зовнішньої розвідки України з посиланням на заяву спеціального посланця генерального секретаря ООН Кристін Шранер Бурґенер.

Зазначається, що нині перебування у вказаній південноазійській країні становить ризик для будь-яких іноземців, оскільки місцева армія свідомо порушує права людини, розстрілюючи на вулицях мирних мітингарів.

«Масові протести проти військового перевороту, що відбувся у країні, тривають майже 7 тижнів поспіль. Проти протестувальників застосовано зброю, за добу (14-15 березня) вбито щонайменше 38 людей. Загалом за час масових акцій протесту проти влади військової хунти понад 126 осіб убито, не менш як 2156 осіб заарештовано», – інформує сайт СЗРУ.

Також у переліку зон із високою терористичною активністю стабільно знаходяться Ісламська Республіка Афганістан, Сирійська Арабська Республіка і Держава Лівія, на території яких тривають перманентні воєнні конфлікти.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на Європу чекає нова міграційна криза — хвиля біженців сунутиме з Ємену.

Читайте також:
Загалом вони провели фіноперацій на понад 240 млн грн.
28 квітня, 14:49
Російська вакцина від коронавірусу косить життя місцевих рабів.
13 квітня, 14:45
Рятувальники закликають земляків бути обережними перебуваючи поблизу водойм.
12 квітня, 17:26
Українські розвідники оприлюднили огляд терористичної активності у світі.
23 березня, 18:38
Громадські діячі планують перешкодити з’їзду “суддівської нечесті”. Обіцяють прийти з коктейлями.
04 березня, 15:55