Тайванські мікрочипи вироблятимуть у Німеччині

ЕКОНОМІКА
09 серпня, 21:51
Тайванські мікрочипи вироблятимуть у Німеччині
Фото: DNN

Найбільший у світі виробник мікросхем корпорація "TSMC" цьогоріч відкриє свій перший в Європі завод, який розташований у Дрездені.

Такі відомості зі столиці федеральної землі Саксонія оприлюднило впливове німецьке видання "Die Welt", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що уряд ФРН планує у найближчому майбутньому забезпечувати свою країну мікрочипами власного виробництва, які не треба везти з далекого азійського Сходу.

Своєю чергою тайванський високотехнологічний гігант пообіцяв забезпечити робочими місцями мінімуму 2000 німців, а економіку Саксонії – багатомільярдними інвестиціями.

«Наш уряд виділив додаткових €5 мільярдів євро на субсидування майданчика, де триває будівництво заводу. Це рішення для майбутнього і його не можна назвати дешевим, це правда. Але це також технологія зміцнення нашої національної безпеки», – прокоментував ситуацію міністр економіки ФРН пан Роберт Габек.

Важливо розуміти, що станом на тепер приблизно 60% всіх мікросхем, які використовуються у світі, виробляються безпосередньо на виробничих потужностях на Тайвані, половина з яких належить корпорації "TSMC".

Окремо пан міністр уточнив, той вид чипів, які невдовзі випускатимуть у Дрездені, – рідко виробляються в Європі, тому будівництво такого заводу стане хорошим внеском у стійкість Старого світу.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що шпигуни комуністичного Китаю за наказом диктатора Сі Цзіньпіна тиснуть на французьких парфумерів, вимагаючи видати корпоративні таємниці.

Читайте також:
Війна
Thor може літати до 240 хвилин і долати відстань до 75 км, що робить його придатною для розширених розвідувальних місій.
09 грудня, 15:24
Світ
Ударний БПЛА AKINCI компанії Bayraktar успішно пройшов випробування зі стрільби надзвуковою ракетою UHA-122
09 грудня, 07:28
Війна
Московія виготовляє у 6 разів більше FPV-дронів, ніж Україна — Forbes
30 листопада, 15:29
Новини
Киргизстан отримав турецькі багатоцільові безпілотники Akinci виробництва компанії Baykar та Aksungur від компанії TAI.
29 жовтня, 15:10
Війна
Він має низку переваг та працює в 4 рази швидше за звичайного сапера.
27 жовтня, 15:23
Світ
Роботи можуть стати армії в пригоді в умовах міських боїв, коли бійці вестиму вогонь по ворогові з безпечної відстані або з укриття.
23 жовтня, 07:16