Так виглядає справжній нацизм

ВІЙНА
29.09.2022, 11:35
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Негативне ставлення до рф дітей, викрадених із Маріуполя, «перетворюється на любов до росії».

Уповноважена з прав дитини в рф Марія Львова-Бєлова заявила, що у прийомних дітей, які були викрадені з Маріуполя до Підмосков'я під час війни, негативне ставлення до рф «перетворюється на любов до росії».

За твердженням Львової-Бєлової, з Маріуполя було викрадені, зокрема, групу з 30 дітей, яких нібито покинули прийомні батьки.

Спершу діти «негативно відгукувалися про президента, говорили всяку гидоту, співали гімн України», але потім вони потрапили у прийомні сім'ї (зокрема до родини самої Львової-Бєлової) та «інтеграція почала відбуватися», заявила омбудсмен.

«Тому так, є ось цей якийсь негатив, можливо, на початку, але потім він перетворюється на любов до росії», — заявила Львова-Бєлова.

Як відомо, Україна неодноразово звинувачувала московію у викраденні українських дітей на окупованих територіях. До росії вивезли понад дві тисячі викрадених українських дітей, позбавлених батьківського піклування.

Читайте також:
Світ
На росії пропонують ввести реєстрацію в месенджерах за паспортом
20 липня, 10:10
Світ
Внаслідок інциденту загинули троє пілотів.
12 липня, 17:44
Війна
На росії заявляють, що до операції нібито причетні спецслужби країн НАТО
08 липня, 09:12
Війна
Влада Новоросійська, де базується основна частина Чорноморського флоту рф, заявила, що місто зазнало атаки безпілотних катерів.
03 липня, 09:32
Війна
Місцеві ЗМДІ заявляють про ураження комплексу «Панцир-С1».
22 червня, 17:11
Опінії
Ідеальний варіант для Путлєра розпочати конфлікт чужими руками.
22 червня, 11:25