Таліби готові надати РФ свої війська для геноциду українців

СВІТ
11 квітня, 17:38
Таліби готові надати РФ свої війська для геноциду українців

Ісламські фундаменталісти з пуштунського руху "Талібан" протягують руку допомоги Кремлю в обмін на зенітно-ракетний комплекс С-400.

Відповідну офіційну заяву до путінського диктаторського режиму оприлюднив пресаташе Емірату Афґаністан, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Представники талібів мають намір надіслати ресурсній федерації московії на допомоги полк своїх добровольців, які готові влитися у лави приватної військової компанії "Вагнер".

Зазначається, що окремі бійці-пуштуни вже перебувають на українському фронті, зокрема на Бахмутському напрямку, але Кабул готовий надати Москві додатково не менше 1000 вишколених убивць.

Показово, але за такий свій жест "доброї волі" таліби просять від російських агресорів не багато не мало, а хоча б одну батарею ЗРК С-400, яку розташують на власній базі у Кандаґарі.

Втім, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", натреновані Армією США афґанці вже воюють за химерні імперські забаганки Владіміра Путіна проти України.

Таліби готові надати РФ свої війська для геноциду українців_1
Читайте також:
Війна
Уже півтора року північні та східні сусіди України спільними зусиллями здійснюють криваву воєнну агресію, підставляючи один одному плече.
03 вересня, 20:07
Війна
Станом на тепер військово-політичне керівництво РФ збирає ресурси для тривалої війни на виснаження не тільки проти України.
10 серпня, 17:34
Війна
Станом на цю мить відомо про щонайменше двох загиблих і десятьох поранених українців у наслідок підступного удару агресора.
09 серпня, 20:43
Блоги
Добре вихованих завжди тягне до пришелепкуватих. Як скажімо французьких чи італійських співаків до російської публіки.
24 липня, 16:48
Світ
Сіоністський режим Беньяміна Нетаньягу розпочав чергову "протитерористичну операцію" на Західному березі річки Йордан.
04 липня, 16:31
Кримінал
Уряд прокремлівського узурпатора влади в Ізраїлі прем'єр-міністра Беньяміна Нетаньягу потурає шовіністам і ксенофобам.
22 червня, 19:05