Таліби готові надати РФ свої війська для геноциду українців

СВІТ
11.04.2023, 17:38
Таліби готові надати РФ свої війська для геноциду українців

Ісламські фундаменталісти з пуштунського руху "Талібан" протягують руку допомоги Кремлю в обмін на зенітно-ракетний комплекс С-400.

Відповідну офіційну заяву до путінського диктаторського режиму оприлюднив пресаташе Емірату Афґаністан, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Представники талібів мають намір надіслати ресурсній федерації московії на допомоги полк своїх добровольців, які готові влитися у лави приватної військової компанії "Вагнер".

Зазначається, що окремі бійці-пуштуни вже перебувають на українському фронті, зокрема на Бахмутському напрямку, але Кабул готовий надати Москві додатково не менше 1000 вишколених убивць.

Показово, але за такий свій жест "доброї волі" таліби просять від російських агресорів не багато не мало, а хоча б одну батарею ЗРК С-400, яку розташують на власній базі у Кандаґарі.

Втім, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", натреновані Армією США афґанці вже воюють за химерні імперські забаганки Владіміра Путіна проти України.

Таліби готові надати РФ свої війська для геноциду українців_1
Читайте також:
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
19 червня, 13:38
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
26 травня, 19:08
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24