Тарас Чорновіл: Треш зашкалює

ПОЛІТИКА
28 березня, 09:16
Тарас Чорновіл: Треш зашкалює

Некомпетентність влади, на думку аналітика, є безпрецедентною.

Український громадсько-політичний діяч і політолог Тарас Чорновіл заявив, що політика нинішньої влади у порівнянні з владою попередників є катастрофічною.

Свою думку аналітик висловив на своїй сторінці Facebook.

«Треш зашкалює. Але напрошуються погані висновки. От уявіть собі, що б сталося, якби за президенства Петра Порошенка сталося б хоч щось одне з тих усіх диких речей, які зараз маємо щодня десятками», – пише Чорновіл.

«Міністром охорони здоров'я стає мародер зі стажем, який саботує закупівлю медзасобів, бо не призначили його "смотрящого" в ДП "Ліки України", наполягає, що людям старшого віку не варто надавати меддопомогу тощо... У країні провалено проведення тестів для виявлення хворих, лікарі нічим не забезпечені, а для VIP-владних клієнтів відводять за офіційним розпорядженням спеціальні двокімнатні палати-апартаменти, відбираючи ординаторські в лікарів-інфекціоністів... Провладні бізнесмени й політики вивезли сотні мільйони масок та ще Бог знає, яких важливих матеріалів, а народ і навіть медики самі собі шиють неефективні марлеві. Попри численні порушення при цьому мародерстві правоохоронні органи тупо відвертають морди від неспростовних фактів», – змальовує поточну ситуацію аналітик.

«Армія залишилася на межі припинення харчування, а до областей спрямовують листи з вимогою перебирати на себе функції утримання війська та знову уповають на волонтерів... Місцеві бюджети фактично обнулили, позбавивши їх законних субвенцій і водночас саме на них, а не на держбюджет поки переклали весь тягар карантинних заходів... Відверта зрада в Мінську... Рішення скасувати місцеві вибори восени, щоб провести їх лише тоді, коли будуть готові обирати терористів на Донбасі», – продовжує автор.

Чорновіл закликає усвідомити ряд речей:

1. Дим буває й без вогню, коли це комусь дуже потрібно. А спопеляюча пожежа може пройти й без капельки диму, коли комусь дуже не треба...

2. Якщо щось вигідно Москві або комусь із олігархів і дуже активно й ефективно розкручується, то не можна мати й відсотка сумніву, що Москвою чи олігархом усе це організовано й оплачено.

3. Московські криваві гроші цілком свідомо беруть та відпрацьовують цілі ешелони наших політиків, експертів, журналістів. І не треба себе втішати, що хтось із них "єврооптиміст", а хтось націоналіст. Продажна наволоч не має ідеології.

4. Попри всю гидотну продажність так званих "еліт", корінь нашого зла у 3/4 бездумного «насєлєнія», яке не хоче думати самостійно. 

«Як же нам забракло ще хоча б десятка років адекватної української влади, коли можливо (не гарантовано) могло б сформуватися перше покоління справжніх громадян... А в нас було лише 5 років і то з дикою протидією та оббріхуванням за ті ж самі московські криваві гроші», – підсумовує свої міркування Чорновіл.

Читайте також:
Одним із головних політичних бенефіціарів карантину є міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
10 квітня, 09:57
Спричинена коронавірусом криза посилить як централізаторські, так і відцентрові тенденції.
06 квітня, 09:12
Білоруське суспільство не дозріло до того, щоб голосувати за жінку, як потенційного кандидата на посаду очільника держави.
10:05
Законопроєкт посилює відповідальність за ухилення від призову.
вчора, 19:46
Тетяна Ковальчук також отримала від держави соцдопомогу.
27 травня, 20:01
Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов до УІНП, який стосувався дивізії СС «Галичина».
27 травня, 19:09