Тарас Чорновіл: Треш зашкалює

ПОЛІТИКА
28.03.2020, 09:16
Тарас Чорновіл: Треш зашкалює

Некомпетентність влади, на думку аналітика, є безпрецедентною.

Український громадсько-політичний діяч і політолог Тарас Чорновіл заявив, що політика нинішньої влади у порівнянні з владою попередників є катастрофічною.

Свою думку аналітик висловив на своїй сторінці Facebook.

«Треш зашкалює. Але напрошуються погані висновки. От уявіть собі, що б сталося, якби за президенства Петра Порошенка сталося б хоч щось одне з тих усіх диких речей, які зараз маємо щодня десятками», – пише Чорновіл.

«Міністром охорони здоров'я стає мародер зі стажем, який саботує закупівлю медзасобів, бо не призначили його "смотрящого" в ДП "Ліки України", наполягає, що людям старшого віку не варто надавати меддопомогу тощо... У країні провалено проведення тестів для виявлення хворих, лікарі нічим не забезпечені, а для VIP-владних клієнтів відводять за офіційним розпорядженням спеціальні двокімнатні палати-апартаменти, відбираючи ординаторські в лікарів-інфекціоністів... Провладні бізнесмени й політики вивезли сотні мільйони масок та ще Бог знає, яких важливих матеріалів, а народ і навіть медики самі собі шиють неефективні марлеві. Попри численні порушення при цьому мародерстві правоохоронні органи тупо відвертають морди від неспростовних фактів», – змальовує поточну ситуацію аналітик.

«Армія залишилася на межі припинення харчування, а до областей спрямовують листи з вимогою перебирати на себе функції утримання війська та знову уповають на волонтерів... Місцеві бюджети фактично обнулили, позбавивши їх законних субвенцій і водночас саме на них, а не на держбюджет поки переклали весь тягар карантинних заходів... Відверта зрада в Мінську... Рішення скасувати місцеві вибори восени, щоб провести їх лише тоді, коли будуть готові обирати терористів на Донбасі», – продовжує автор.

Чорновіл закликає усвідомити ряд речей:

1. Дим буває й без вогню, коли це комусь дуже потрібно. А спопеляюча пожежа може пройти й без капельки диму, коли комусь дуже не треба...

2. Якщо щось вигідно Москві або комусь із олігархів і дуже активно й ефективно розкручується, то не можна мати й відсотка сумніву, що Москвою чи олігархом усе це організовано й оплачено.

3. Московські криваві гроші цілком свідомо беруть та відпрацьовують цілі ешелони наших політиків, експертів, журналістів. І не треба себе втішати, що хтось із них "єврооптиміст", а хтось націоналіст. Продажна наволоч не має ідеології.

4. Попри всю гидотну продажність так званих "еліт", корінь нашого зла у 3/4 бездумного «насєлєнія», яке не хоче думати самостійно. 

«Як же нам забракло ще хоча б десятка років адекватної української влади, коли можливо (не гарантовано) могло б сформуватися перше покоління справжніх громадян... А в нас було лише 5 років і то з дикою протидією та оббріхуванням за ті ж самі московські криваві гроші», – підсумовує свої міркування Чорновіл.

Читайте також:
Світ
Всі 30 років незалежності у Казахстані панувала і продовжує панувати антиімперська державна ідеологія, спрямована на втечу від РФ.
23 червня, 09:02
Світ
Принагідно згадаймо нетлінну народну мудрість: комусь війна, а кому мати рідна, – що вкотре доводить безальтернативність нашої борні.
08 червня, 21:45
Війна
Нова геополітична дійсність, що постала у світі після 24 лютого 2022 року, вимагає відповідальних áкторів, яких сьогодні потребує Україна.
05 червня, 17:01
Світ
Суспільство Німеччини здається паралізованим, апатичним і багато в чому тамтешня демократія давно перестала функціонувати як годинник.
31 травня, 19:23
Війна
Тільки після ліквідації такої загрози, як Чорноморський флот росії, стане можливим вільне пересування українських та іноземних кораблів.
20 травня, 09:08
Політика
Уже зараз світ має готуватися до тієї миті, коли штучне державне утворення під назвою росія повторить долю свого попередника.
17 травня, 07:58