Ташкент обрав бік Москви у конфлікті проти Києва

СВІТ
28 травня, 21:40
Ташкент обрав бік Москви у конфлікті проти Києва
Фото: Gazeta.uz

Другий президент Узбекистану вважає за потрібне триматися рівночасно прокитайського і проросійського курсу. Тож Україну не підтримуватиме.

Відомості про це безпосередньо із палацу голови середньоазійської держави у Ташкенті оприлюднило місцеве видання Gazeta.uz. Зазначається, що позиції ресурсної федерації московії та Узбекистану з «українського питання» не розходяться.

Шавкат Мірзійоєв підтримав свого кремлівського бізнес-партнера, втім публічно відмовився визнати користь і потребу від війни проти України. Канцелярія ж узбецького лідера поспішила виправдатися, зауваживши, що, мовляв, «президенти не обговорювали теми, які не мають відношення до співпраці двох країн».

Натомість міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров-Калантарян повідомив пресу, що «у путіна із Мірзійоєвим немає жодних розбіжностей щодо України, існує узгоджена між двома державами лінія». Про яку саме «лінію» мова, керманич ворожої дипломатії не уточнив, посилаючись на таємничість укладених домовленостей.

Як і годиться медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що станом на тепер 70% від усього населення в окупованому Маріуполі — завезені московитами узбеки із таджиками. Вочевидь, це сталося не без участі президента Мірзійоєва.

Читайте також:
Світ
На тлі активізації талібів і угруповання ХАМАС спадкоємці справи Усами бін Ладена також не бажають лишатися осторонь доленосних подій.
11 червня, 08:26
Світ
Радикальному пуштунському ісламістському рухові бракує коштів. Після захоплення влади в Афґаністані таліби відновлюють дикунські практики.
02 травня, 08:12
Світ
Бідна острівна азійська держава, де при владі знаходяться вкрай ліві політики, визначилися з курсом. Усе, як заповідали московські товариші.
25 квітня, 14:54
Світ
Невизнана Нагірно-Карабаська республіка офіційно припинила своє існування з 1 січня 2024 року.
01 січня, 18:24
Світ
Країна втратила контроль над містом, яке відіграє ключову роль у рамках китайської ініціативи «Один пояс, один шлях».
03.11.2023, 19:32
Економіка
Іноземні інвестиції стимулюватимуть економіку Таїланду, яка, як очікується, зросте на 2,8% до кінця року
24.09.2023, 15:55