70% населення в окупованому Маріуполі, – узбеки з таджиками

ВІЙНА
14.05.2023, 16:42
70% населення в окупованому Маріуполі, – узбеки з таджиками

Цілеспрямована кремлівська стратегія з геноциду і заміщення українців чужинцями красномовно втілилася у життя у Донецькій області.

Відповідні відеодокази оприлюднив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами цивільні окупанти з числа так званих "малых народов дружных России" у знелюднені населені пункти нашого Приазов'я почали масово завозити цілими сім'ями.

«Скажу відверто, зараз існує шалений попит на житло, який задовольняють за рахунок квартир і будинків маріупольців в евакуації. За такою тенденцією 40 тисяч плюс росіян швидко перетвориться протягом травня у 60 тисяч плюс. Щонайменше. А тут, крім дагестанців, повно таджиків і узбеків», – зауважив Петро Андрющенко.

Натомість лідер узбецької діаспори у РФ Бахром Ісмаїлов наголосив, що альтернативи середньоазіатським мігрантам для країни-агресорки немає; етнічні московити емігрують або йдуть гинути на фронт, а народжуваність відновлюють чужинці.

Між тим, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що тимчасово загарбані росіянами південні й східні регіони потерпають від беззаконня.

70% населення в окупованому Маріуполі, – узбеки з таджиками_1
Читайте також:
Війна
Уряд ухвалив пакет заходів під назвою «Заходи проти геноциду в Газі та підтримка палестинського народу», який набирає чинності негайно.
вчора, 13:56
Війна
Єврокомісія також запропонує санкції проти ізраїльських поселенців-окупантів, які вдаються до насильства.
10 вересня, 18:22
Війна
Припинити допомогу — означає стати на бік агресора.
07 вересня, 18:38
Війна
«Ізраїль» масовано бомбардує Газу перед захопленням міста, де перебуває приблизно 1 млн палестинців.
06 вересня, 17:00
Війна
У Києві відомо вже про 25 загиблих унаслідок російського обстрілу 28 серпня.
29 серпня, 20:29
Війна
Про тести відбулися на тлі звинувачень у зв’язках компанії з угрупуванням ЦАХАЛ.
27 серпня, 16:46