Татаров проштовхує на посаду судді КС старого КДБіста Погорецького, який працює в його “Креденсі”

ПОЛІТИКА
20.10.2021, 16:06
Микола Погорецький
Микола Погорецький
Фото: Депо

Микола Погорецький підпадає під закон про люстрацію.

Одіозний заступник голови офісу Президента Олег Татаров проштовхує на посаду судді Конституційного суду Миколу Погорецького, який разом з дружиною працюють в Адвокатському об'єднання “Креденс”, де Татаров був керуючим партнером.

Про це повідомляє Центр протидії корупції у себе на сторінці у ФБ.

Антикорупціонери нагадують, що разом з Татаровим Погорецький у 2014 році видав навчальний посібник про розслідування масових заворушень.

Погляди у кандидата в судді відповідні: Невдоволення люстрацією, захист суддів і прокурорів, які кидали майданівців за ґрати, критика створення антикорупційної інфраструктури і так далі.

А в тому, що у нас наскрізь корумпована судова система, на думку Погорецького, винні не судді, а реформатори. “Коротше, чиста портновщина”.

У ЦПК також нагадують, що свою кар’єру Погорецький починав в КДБ. І підпадає під закон про люстрацію.

“Спочатку він проходив курси підготовки в Вищій школі КДБ у Москві, а потім працював слідчим в КДБ УРСР в Харківській області. Лише з цієї підстави комісія мала б викинути Погорецького з конкурсу, бо особи, які працювали в КДБ, не можуть претендувати на посаду судді КСУ. Але ні. Комісія тягне Погорецького далі”, — наголошують в Центрі протидії корупції. 

Нагадують в ЦПК і про статки партнера Татарова.

Погорецький проживає у квартирі в Києві площею 169 квадратів, власником якої є його теща.

“Квартира придбана у 2018 році за 1 млн грн. Вірите в такі суми? Квартири  аналогічної площі коштують близько 285 000 - 350 000 доларів, тобто від 7,5 млн грн і вище. Водночас теща начебто отримала від дружини кандидата позику у 100 000 грн, у забезпечення повернення якої надала дружині в іпотеку цю ж квартиру. З цього може випливати, що теща є лише формальним власником квартири, а гарантією того, що вона не зможе розпорядитись цим майном, є договір іпотеки”, — зазначили антикорупціонери.


 

Читайте також:
Світ
Якби у серпні-вересні білоруський народ зміг скинути узурпатора Олександра Лукашенка, то війни в Україні вдалося уникнути б.
16 травня, 07:09
Війна
Після успіхів Сил оборони України у напрямку Старого Салтова, наші війська отримали надійний тил, тож їхня активність має помітно зрости.
04 травня, 12:40
Війна
Можливе некоректне відображення матеріалів на сайті "Останнього Бастіону"
07 квітня, 10:46
Війна
Так зване "соціальне радіо" під назвою "Zello" створено російськими програмістами для пошуку і боротьби з українськими патріотами.
04 квітня, 19:33
Війна
Найбільш поширені вибухонебезпечні предмети
30 березня, 15:48