Таємна війна триває

ПОЛІТИКА
08 січня, 12:27
Таємна війна триває

Українофоб Андрій Деркач квартирує у білоруській столиці. Зрадник налагоджує контакти з потенційною новою владою США.

На днях дружина ексрадника Дональда Трампа — Симона Маджіанте Пападопулос у Мінську взяла інтерв'ю у російського шпигуна Андрія Деркача. Там нібито breaking чергові компромати проти американської влади, які Деркач їй передав.

Типовий ланцюжок вкиду дезінформації в американське середовище продовжує працювати майже безвідмовно. Щодо подружжя Пападопулосів — на адресу обох були суттєві обвинувачення у шпигунстві на користь РФ.

Зокрема, Джордж Пападопулос проходив по справі російського втручання у вибори. На додачу ситуацію ускладнює ще й дика поляризація американського суспільства.

Довіра великої кількості громадян до демократів настільки нульова, що навіть російська дезінформаційна качка від офіційно визнаного агента ГРУ буде вдало працювати. Так, на превеликий жаль, це факти поточної американської real politics.

«Всплив» нагору Деркача — ще один маркер «виборчого» 2024 року і росіяни не збираються сидіти склавши руки. Що збираємось робити ми? Час покаже, але чекати що «все саме зробиться» точно не варто.

Таємна війна триває_1
Автор : Ярослав Божко
Читайте також:
Війна
ЇЇ метою було створення російських сфер впливу в Європі.
29 березня, 11:42
Війна
Позаторік Європа почала кампанію із вигнання російських шпигунів, а тепер вони повертаються мстити. Буде кривава лазня.
07 березня, 12:27
Кримінал
Наш спільний ворог прагне загарбання земель усіх слабких сусідів. Якщо росіян не зупинити в Україні, вони прийдуть у Риґу, Прагу, Берлін.
23 лютого, 14:55
Світ
Члени угруповання отримували завдання від російських кураторів через Telegram й отримували платню їх виконання.
19.12.2023, 18:23
Кримінал
Одну з учасниць агентурної мережі головного управління генштабу збройних сил росії відправлено до суду. Їй загрожує довічне ув'язнення.
28.11.2023, 11:33
Світ
Антитерористична поліція заарештувала п’ятьох болгар у лютому 2023 року.
11.11.2023, 14:22