Телеканали Медведчука-Коломойського досі зомбують українців

ПОЛІТИКА
15.11.2023, 21:40
Телеканали Медведчука-Коломойського досі зомбують українців

Як слушно сказав Нобелівський лауреат із фізики Пьотр Капіца: засоби масової (дез)інформації небезпечні, як і засоби масового знищення.

Показовий приклад — вітчизняні телеканали, що належать олігархам-українофобам. Від дня набуття Україною незалежності вони роками зомбують наших громадян рафінованим російським медіапродуктом.

Наперекір повномасштабному вторгненню російських окупантів в Україні досі діють ЗМІ із багатомільйонною аудиторією, власниками яких є пси кремлівського режиму. Про це вітчизняним правоохоронцям нагадав журналіст і телеведучий Сергій Руденко.

Наголошується, що тандем проросійських олігархів Ігоря Коломойського та Віктора Медведчука має вплив на українців за посередництва медіаімперії. Певно, конгломерат телеканалів зі знаком «1+1» перебуває під опікою завгоспа Офісу Зеленського.

«А скажіть-но, чому «1+1» досі в єдиному телемарафоні й отримує дотації із державного бюджету, хто знає? Власник частки у «1+1» та «2+2» Медведчук — державний зрадник. Перебуває на росії. Власник корпоративних прав «1+1 media» Коломойський — у СІЗО.

Колишній телеведучий «1+1» Дубінський, якому оголошена підозра у державній зраді, — у СІЗО. Незмінний гість «1+1» народний депутат Нестор Шуфрич, якому оголошена підозра у державній зраді, — у СІЗО. Незмінний гість «1+1» експрокурор Кулик підозрюється у державній зраді», — заявив Сергій Руденко.

Читайте також:
Політика
Тінь радників Єрмака. Хто керує Укрінформом
11:45
Політика
З точки зору здорового європейського глузду ця персона мусить покинути свою посаду.
09:22
Політика
Демонструючи готовність опонувати не ворогу, а громадянам власної країни.
09:05
Політика
Між Вашинґтоном і Берліном існує негласна домовленість умиротворювати Київ. Для них важливо зберегти існування Москви, хоч і слабкої.
08:21
Політика
Комуністичний режим під проводом диктатора Сі Цзіньпіна без зупину репресує мусульман. Їхні культові споруди зачищаються від ісламу.
вчора, 19:57
Політика
Дмитро Хандусенко (колишній податківець) перереєстрував на батька свій бізнес після отримання посади на держслужбі.
вчора, 16:37