Тероборона Кривого Рогу показала, як бійці готові до спротиву окупантам

ВІЙНА
06 вересня, 19:09
Тероборона Кривого Рогу показала, як бійці готові до спротиву окупантам

У вільний від бойових дій час українські захисники наполегливо тренуються відкидати ворогів з укріплених позицій і зачищати місцевість.

Відповідний фотозвіт з прифронтових околиць Дніпропетровщини оприлюднила у Facebook пресслужба Криворізької окремої бригади Територіальної оборони.

Як з'ясувалося, військовослужбовці постійно вдосконалюють навички, щоби бути готовими до всього, особливо у разі, якщо московити посунуть свою орду у бік Кривбасу.

«Бій у місті значно відрізняється від бою в польових умовах. Під час його проведення зазвичай огляд та обстріл дуже обмежені, маневри проводити значно важче, тому основна роль у такому бою належить піхоті. Бійцям доводиться вибивати ворога не просто із будівель, а, власне, з поверхів, кімнат, підвалів та горищ, тому під час міського бою вони стикаються із цілою низкою труднощів і несподіванок», – повідомили у Криворізькій окремій бригаді.

Також уточнюється, що заняття з вогневої підготовки, з якою тероборонівці практично не розлучаються ні на мить, застосовуватимуть на практиці задля визволення сусідньої Херсонщини.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", контрнаступ Збройних Сил України помітно розвивається на Півдні та Сході.

Тероборона Кривого Рогу показала, як бійці готові до спротиву окупантам_1
Тероборона Кривого Рогу показала, як бійці готові до спротиву окупантам_3
Тероборона Кривого Рогу показала, як бійці готові до спротиву окупантам_5
Читайте також:
Світ
На тлі постійних погроз, які лунають із московського Кремля у бік колективного Заходу, Таллінн і Берлін взялися гартувати своїх солдатів.
04 жовтня, 20:54
Опінії
Я ношу цей шеврон тому, що він частина моєї військової форми. Це знак бригади в якій я служу.
19 вересня, 15:05
Війна
Безпека тилу – один із найважливіших чинників війни, тому у західних областях активно тренують бійців поборювати ворожих диверсантів.
14 липня, 08:01
Війна
Агресивну війну розв'язану росією проти волелюбної України можна виграти не автоматом, а виключно ракетами, літаками та артилерією.
12 липня, 18:12
Війна
Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.
05 липня, 21:15
Війна
Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.
16 червня, 09:18