Тероборона Кривого Рогу показала, як бійці готові до спротиву окупантам

ВІЙНА
06.09.2022, 19:09
Тероборона Кривого Рогу показала, як бійці готові до спротиву окупантам

У вільний від бойових дій час українські захисники наполегливо тренуються відкидати ворогів з укріплених позицій і зачищати місцевість.

Відповідний фотозвіт з прифронтових околиць Дніпропетровщини оприлюднила у Facebook пресслужба Криворізької окремої бригади Територіальної оборони.

Як з'ясувалося, військовослужбовці постійно вдосконалюють навички, щоби бути готовими до всього, особливо у разі, якщо московити посунуть свою орду у бік Кривбасу.

«Бій у місті значно відрізняється від бою в польових умовах. Під час його проведення зазвичай огляд та обстріл дуже обмежені, маневри проводити значно важче, тому основна роль у такому бою належить піхоті. Бійцям доводиться вибивати ворога не просто із будівель, а, власне, з поверхів, кімнат, підвалів та горищ, тому під час міського бою вони стикаються із цілою низкою труднощів і несподіванок», – повідомили у Криворізькій окремій бригаді.

Також уточнюється, що заняття з вогневої підготовки, з якою тероборонівці практично не розлучаються ні на мить, застосовуватимуть на практиці задля визволення сусідньої Херсонщини.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", контрнаступ Збройних Сил України помітно розвивається на Півдні та Сході.

Тероборона Кривого Рогу показала, як бійці готові до спротиву окупантам_1
Тероборона Кривого Рогу показала, як бійці готові до спротиву окупантам_3
Тероборона Кривого Рогу показала, як бійці готові до спротиву окупантам_5
Читайте також:
Історія
Найбільш дивна війна, що її вела Русь-Україна, — похід сина Ярослава I Мудрого на Константинополь. Сталася ця подія у далекому 1043 році.
15 квітня, 20:28
Опінії
Чому ми кидаємо вперед молодих, але забороняємо служити тим, кому за 60?
03 квітня, 16:13
Війна
Фронтовики не можуть підлаштовуватися під забаганки планувальників у тилу. Ціна взяття кожної ворожої позиції — втрачені життя захисників.
27 березня, 08:09
Опінії
Пани Ахвіцери не ходять на позиції. Їх війна дуже схожа на комп'ютерну стратегію. На тисячі покладених душ усім пох@й.
13 березня, 18:20
Опінії
Знищення противником нашого Хаймарса на відстані 40 км від лінії фронту — дуже тривожний сигнал.
07 березня, 16:13
Війна
Постачальники поставили ультиматум Міністерству оборони України
06 березня, 16:07