Терорист прігожин розпочав громадянську війну на росії ?

ВІЙНА
24.06.2023, 03:00
Терорист прігожин розпочав громадянську війну на росії ?

ФСБ росії назвала дії ватажка ПВК "Вагнер" євгєнія прігожина "початком збройного громадянського конфлікту".

23 червня окупаційні війська московії нанесли ракетний удар по тиловим частинам терористичного угрупування ПВК "Вагнер": в результаті атаки є сотні загиблих, - повідомляють у соцмережах.

"Погибло огромное количество наших бойцов. Мы примем решение как ответить. Следующий шаг за нами", – заявив власник приватної військової компанії "Вагнер" євгєній пригожин.

В міністерстві нападу московії заявили, що всі відео нібито обстрілу позицій Вагнера, які публікував прігожин, не відповідають дійсності і є інформаційною провокацією.

"Все распространяемые в социальных сетях от имени Е.Пригожина сообщения и видеокадры о якобы "нанесении МО рф удара по "тыловым лагерям "ЧВК "Вагнер", не соответствуют действительности и являются информационной провокацией", - заявили в Міннападу рф.

Терорист євгєній прігожин після обстрілу бази ПВК "Вагнер "російськими військами оголосив про похід проти "беспределу".

Пригожин зокрема заявив:

"Рада командирів ПВК "Вагнера" прийняла рішення: зло, яке несе військове керівництво країни має бути зупинене. Вони нехтують життям солдатів. Вони забули слово "справедливість", а ми її повернемо. Через це будуть покарані ті, хто нищив сьогодні наших хлопців, хто знищив десятки, багато десятків тисяч життів російських солдатів. Я прошу: ніхто не чинить опір. Усіх, хто спробує чинити опір, ми будемо вважати небезпечними і негайно знищувати, включно з блокпостами на нашому шляху. І будь-яка авіація, яку ми бачимо над своїми головами. Прошу всіх зберігати спокій, не піддаватися на провокації та залишатися вдома. В ідеалі ті, хто на нашому шляху, не виходять на вулицю. Завершивши розпочате, повернемося на фронт, захищати Батьківщину. Управління Президента, Уряд, МВС, Росгвардія та інші відомства продовжать працювати, як і раніше".

У іншому аудіозверненні він заявив:

"Нас 25 тисяч і ми йдемо розбиратися чому в країні твориться "беспредел". 25 тисяч чекає як тактичний резерв. А стратегічний резерв - це вся армія і вся країна. Всі, хто хочуть - доєднуйтесь. Треба закінчувати із цим неподобством". 

Ватажок визнаної у світі злочинною організацією російської приватної військової компанії "Вагнер" євгєній прігожин заявив увечері 23 червня, що глава міністерства нападу московії сєргєй шойгу покинув Ростов, щоб не давати пояснень  щодо ракетного удару по позиціях найманців.

"шойгу щойно боягузливо втік з Ростова. О 21.00 він втік боягузливо, як баба. Для того, щоб не пояснювати, навіщо він піднімав вертольоти, щоб знищувати наших хлопців, навіщо завдавав ракетних ударів. Цю тварюку буде зупинено", – наголосив Пригожин.

А тим часом стало відомо, що очільник міністерства нападу московії сєргєй шойгу наказав озброїти строковиків у Ростові-на-Дону. 

Цілком імовірно, що регулярна російська армія планує зачистити угруповання євгєнія прігожина "Вагнер".

російський Національний антитерористичний центр ФСБ росії заявив, що проти ватажка ПВК "Вагнер" євгєнія прігожина порушено кримінальну справу.

Зазначається, що у Національному антитерористичному комітеті ФСБ РФ заявили, що твердження, що поширюються від імені засновника ПВК "Вагнер" євгєнія Прігожина, не мають жодних підстав.

"У зв'язку із цими заявами ФСБ росії порушено кримінальну справу за фактом призову до збройного заколоту. Вимагаємо негайно припинити протиправні дії", - йдеться у повідомленні.

Ввечері 23 червня на вулиці російського міста Ростов вийшла бронетехніка. ЗМІ пишуть про введення плану "Крепость" на випадок активних дій з боку повсталої ПВК "Вагнер".

Зазначається, що місцевму виданню повідомили, що ростовська поліція оголосила план "Фортеця", особовий склад сповістили про необхідність бути в повній готовності, підтверджують співрозмовники у правоохоронних органах.

"Є наказ привести до бойової готовності весь склад МВС, Росгвардії та посилити пости на кордоні з "ЛНР" та  "ДНР". Але кипишу немає. Просто склад піднято і викликано", - зазначив один із співрозмовників.

У ГУ МВС Ростовської області поки що не прокоментували цю інформацію, пообіцявши відповісти пізніше.

Користувачі соцмереж публікують кадри бронетехніки в місті. 

Терорист прігожин розпочав громадянську війну на росії ?_1
Терорист прігожин розпочав громадянську війну на росії ?_3

ФСБ та інших силовиків у Москві підняли по тривозі. На трасі "Дон" виставляють блокпости.

Ввечері 23 червня московських співробітників ФСБ підняли по тривозі. на трасі "Дон", яка сполучає Москву та Ростов виставляють блокпости.

Про це повідомляє близьке до спецслужб джерело російської служби BBC.

За його інформацією московське управління ФСБ піднімають по тривозі. Це підтверджує і  джерело видання в армійських колах, що повідомляє про тривогу у московському гарнізоні.

За його даними, на трасі "Дон" (це дорога Москва - Воронеж - Ростов-на-Дону) ФСБ за підтримки СОБР (спеціальних загонів швидкого реагування військ нацгвардії) виставляють блокпости. Тим, хто на них чергує, наказується відкривати вогонь "у разі виникнення загрози". Техніка при цьому в режимі готовності, але наказу про її висування частини поки що не отримували.

Ще кілька ЗМІ додають, що московські силовики приведені у підвищену готовність, а в столиці запроваджується план "Фортеця" — це план захисту об'єктів МВС. Точні дії співробітників при цьому плані підпадають під держтаємницю, але відкрито відомо, що входи та виходи до будинків МВС перекриваються.

Кримінальна справа, яка порушена проти ватажка ПВК "Вагнер" євгєнія прігожина на росії передбачає до 20 років в’язниці.

Зазначається, що Слідчим управлінням ФСБ росії 23 червня 2023 року законно та обґрунтовано порушено кримінальну справу стосовно Пригожина Є.В. за статтею 279 Кримінального кодексу російської федерації за фактом організації збройного заколоту, повідомляє Генпрокуратура рф.

"Його діям буде надано належну правову оцінку. За цей злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 20 років", – заявили у відомстві.

Згодом в ФСБ росії назвала дії ватажка ПВК "Вагнер" євгєнія прігожина "початком збройного громадянського конфлікту".

Центр громадських зв'язків ФСБ РФ заявив, що "заяви та дії Пригожина фактично є закликами до початку збройного громадянського конфлікту на території РФ".

Також у ЦГЗ ФСБ закликали бійців ПВК "Вагнер" не виконувати злочинні накази Пригожина і вжити заходів до його затримання.

російський генерал суровікін звернувся до бійців ПВК "Вагнер" із закликом зупинити колони, які рухаються по території рф.

Заступник командувача угрупування окупаційних військ московії в Україні суровікін закликав бійців ПВК "Вагнер" не виконувати "злочинні" накази прігожина.

Також Суровікін закликав "зупинити колони". 

Терористична організація ПВК "Вагнер" відреагувало на заяви ФСБ та генералів із пропозицією припинити заколот.

"Командири ПВК "Вагнер" залишаються вірними найперспективнішому політику і виконуватимуть будь-який його наказ. Ні ФСБ, ні суровікін вже не зможуть зупинити те, що почалося", - йдеться в повідомленні.

"Марш справедливості ПВК "Вагнер" – це кармічне покарання герасимова та шойгу", - додали російські вбивці.

Також вони підкреслили: "Усі генерали, які з тремтячими руками звертаються до музикантів із закликами зупинитися вже фактично підписали собі вирок. Суд обов'язково буде. суровікін ще відповість за здачу Херсона".

Вночі 24 червня на вулиці російської столиці вийшла бронетехніка через військовий заколот, який розпочали вбивці із ПВК "Вагнер".

Військові та техніка біля храму Христа Спасителя в Москві

Терорист прігожин розпочав громадянську війну на росії ?_5

Біля міністерства нападу московії також військова техніка

Терорист прігожин розпочав громадянську війну на росії ?_7
Терорист прігожин розпочав громадянську війну на росії ?_9

Керівник терористичної організації ПВК "Вагнер" який заявив про початок збройного походу на Москву закликав Росгвардію переходити на його бік.

У повідомленні зазначається: "Найперспективніший політик звертається до Росгвардії із пропозицією від якої краще не відмовлятися. Виконання злочинних наказів і спроба завадити задуманому походу справедливості закінчиться для співробітників, які зробили невірний вибір, плачевно".

Ватажок ПВК "Вагнер" євгєній прігожин заявив, що його війська вночі 24 червня увійшли до міста Ростов.

прігожин зазначив: "Наразі ми перетнули у всіх місцях державний кордон. Прикордонники виходили назустріч і обіймалися з нашими бійцями.

Зараз ми входимо до Ростова. Підрозділи міністерства оборони, вірніше строковики, яких кинули перекривати нам дорогу, відійшли вбік"

російські сили спецпризначення вилетіли в Ростов-на-Дону, де введений план "Фортеця" через заяви власника ПВК "Вагнера" прігожина.

Про це повідомляє The Moscow Times.

Видання зазначає, що ще декілька годин тому до міста направились "десятки бортів зі спецназівцями".

Зазначимо, що в місті наразі введено план "Фортеця", а на вулицях була помічена військова техніка, в тому числі і БТР.

Ватажок ПВК "Вагнер" прігожин оприлюднив інформацію про те, що Генштаб армії рф дав наказ застосувати проти колон найманців авіацію, але пілоти відмовились його виконувати.

Він зазначив: "Щойно начальник Генштабу дав команду підняти літаки та відкрити вогонь по колонах, які йдуть серед мирних машин, серед вантажівок. Йому байдуже кого вбивати. Вони вбивають вже півтора року своїх мирних громадян замість того, щоб воювати з противником. Я хочу сказати "дякую" пілотам, які, як щойно стало відомо, відмовилися виконувати злочинні команди". 

У США уважно стежать за подіями на росії після останніх заяв ватажка ПВК "Вагнер" євгєнія прігожина.

Про це повідомляє CNN із посиланням на американського посадовця.

Як зазначає джерело видання, на відміну від попередніх заяв Пригожина про невмілість російського Міноборони, його останнім коментарям не передував українських військових прорив або тактичний успіх.

Джерело видання повідомляє, у США розглядають останні заяви прігожина як "щось більше, ніж його звичайна риторика".

"Це реальність", – сказав співбесідник видання.

СNN наголошує, що незрозуміло, чи є у США якісь очікування щодо того, як або що прігожин має намір робити після його закликів до росіян залишатися вдома.

Читайте також:
Світ
Внаслідок інциденту загинули троє пілотів.
12 липня, 17:44
Війна
На росії заявляють, що до операції нібито причетні спецслужби країн НАТО
08 липня, 09:12
Війна
Влада Новоросійська, де базується основна частина Чорноморського флоту рф, заявила, що місто зазнало атаки безпілотних катерів.
03 липня, 09:32
Війна
Місцеві ЗМДІ заявляють про ураження комплексу «Панцир-С1».
22 червня, 17:11
Опінії
Ідеальний варіант для Путлєра розпочати конфлікт чужими руками.
22 червня, 11:25
Війна
17 травня СБУ спільно з ГУР атакували російські військово-логістичні об'єкт
18 травня, 07:25