Ти злодій, Вова. Не дрібний. Ти мільярд вкрав. Гривень.

Опінії
20.10.2021, 17:48
Ти злодій, Вова. Не дрібний. Ти мільярд вкрав. Гривень.

Коли слідчі будуть розбирати документи "великого будівництва" - Віктор Федорович в Ростові буде плакати від заздрощів.

Військовий, поет, автор пісень, учасник АТО/ООС

Ось дивись, Вова, я тобі зараз на пальцях поясню. Про твоє "мистецтво" через офшори з краденими у держави грошима Коломойського, і рештою «приколів». Ти ж це "мистецтвом" назвав, правда?

Все життя моя - в чомусь мистецтво. У прямому і переносному сенсі. Творчість.

Вірші, там, музика, і навіть то, то що я "по роботі" робив. Інакше нудно жити було.

І коли я на війну прийшов, десь то в той час, коли ти розповідав про "відсунення кордонів" - я зберіг прихильність до мистецтва. Інакше нудно було. І війна моя була в чомусь - творчістю. Ну, не дадуть збрехати мені ті, хто робив зі мною цю роботу.

Тобто. Наше мистецтво, всіх тих, хто воював - було направлено на творче зменшення кількості виродків, що прийшли на нашу землю зі зброєю. З різним ступенем ефективності, звичайно. Але за результат і загальний рахунок - не соромно.

Тобто. У принципі, те, чим ми займалися - у звичайному житті потрапляє під кримінальну статтю 115 "вбивство двох або більше осіб" (в складі організованої групи). Але насправді все навпаки. Все в рамках Закону і під покровом Конституції. В рамках обов'язку захисту України. Згідно з бойовим розпорядженням або усним наказам.

Тому, що війна. І всі ми - молодці у своїй творчості. Тому, що мінусувати ворога в процесі захисту країни від конкретного ворога – це добре.

А тепер уяви, якщо, наприклад, ще до війни - я так само творчо організував, скажімо, пограбування банку. Красиво так. На рівні мистецтва. І в процесі застрелив двох охоронців.

Що зі мною має бути? Я ж правильно воював потім?

А ніяк. Майже. Пару років, за заслуги, від довічного може відмінусують. Ну, в кращому випадку - пятнашку замість нього дадуть.

Цілком справедливо. Війна не є індульгенцією. Ну, може шкода мене буде комусь - саме за цю саму війну. Але закон є закон. Правда? Так повинно бути.

А якщо я зроблю що-небудь після війни, так моя підготовка і бойовий досвід будуть обтяжливими обставинами. Пам'ятаєш невинного Антоненко, правда? І свій брифінг із значним собою і особистим контролем?

Так ось. Мені складно пояснювати відкосившему (що теж злочин). Але уяви, що твоє "президенство" - це теж війна. І будь-який твій злочин "до" - ніяк не відміняється тим, що "після". Навіть, якщо мільярд з хвостиком в національній валюті - не дуже значна сума, на тлі того, що вкрав той, хто підняв твою дупу на трон.

Ти злодій, Вова. Не дрібний. Ти мільярд вкрав. Гривень. В національній валюті твоєї (або не дуже) країни. Я не знаю точно, скільки тобі за це світить. Я знаю інше. Все, що ти робив після - не буде пом'якшувальними обставинами. Навпаки.

Коли слідчі будуть розбирати документи "великого будівництва" і ділитися цим на брифінгах - Віктор Федорович в Ростові буде плакати від заздрощів. Хоча ні. Ви ж все так недолуго робите, що все лежить на поверхні, і робота у слідчих буде - чиста лафа. Навіть "легітимний" був розумніший.

Правда, треба сказати, що до твого, цілком ймовірного терміну за державну зраду - це нічого не додасть. Як і всі твої інші злочини, що в сумі потягнуть років на триста. І якщо адміністрація колонії теж буде не чужа мистецтву і гумору - років сорок ти щодня у камері слухатимеш Вагнера.

І жаліти, що не зробив нічого, що відмінусовало б пару років від довічного.

Наприклад, пішов би хоч по одній з чотирьох повісток. Хоч на самий тиловий склад Зони. Навіть там би тебе навчили носити форму і бронежилет. Щоб ти не був схожий на клоуна в бронежилеті.

Але - ні. Інстинкти маленького закомплексованого жлоба, який ввібрав останні гнилі соки СРСР, не вчать віддавати. Тільки жерти все, що влізе в горло, і тягнути в нору все, що погано закріплено.

Зазвичай такі не виживають при природному відборі. Зжирають сміливіші, більш потужні, розумні і агресивні. Хижаки. Але у нас же ж - унікальний експеримент? По приколу?

І тебе занесло на вершину харчового ланцюжка. І інстинкти, і природна боязкість панічно змушують захищатися. Ось ці всі на сто відсотків свої контрольні, силові та судові органи - той самий унікальний експеримент. При якому звичайний, всеїдний не сильно розумний мізерабль - може все. І отримавши ілюзію всесильності - бадьоро будує диктатурку мізерабля. Яка має всі шанси стати справжньою диктатурою. Треба тільки до кінця зґвалтувати Закон, Конституцію і здоровий глузд. І все це породжує солодке почуття безкарності - і нові злочини. І навіть твої ляльководи розуміють, що сильно лоханулися.

Ось тільки ти потихеньку входиш в зону дії зростаючого букета кримінальних статей. Узурпація влади - така небезпечна річ.

З початку, тобі здавалося, що більшість тебе любить - тому проковтнуть все. Тепер тобі здається, що більшість тебе терпить, і це буде тривати нескінченно.

Ти помиляєшся. Улюблена тобою ілюзорна більшість не любить, коли один з них зжер більше ніж вони. І з радістю кидаються топтати того, хто впав. І терпіти не любить. Це складно і утомливо.
Тому, коли тебе будуть справедливо судити (чого цілком достатньо для нас) - більшість буде жадати твоєї крові. Ти ж сам привчив їх до шоу ?

А ми, поки, просто чекаємо. Не тому, що погоджуємося терпіти. Тому, що ти - хороша субстанція для вироблення імунітету від власної дурості, ліні і необачних рішень. Слабкий штам страшної хвороби. Якою ми, сподіваюся, хворіємо в останній раз.

P.S. Інформаційні спонсори допису ст. 109, 110, 110-2, 111, 114-1, 135, 146, 159-1, 170, 171, 185, 209, 210, 211, 212, 238, 328, 336-1, 340, 343, 344, 351, 351-2, 356, 364, 367, 368-5, 369-2, 371, 372, 383, 396 ККУ.

Вибачте, кого забув

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Політика
Друзі Єрмака зайняли високі посади в "Укрнафті", Міноборони, Ощадбанку, Офісі Генпрокурора та "Центренерго".
22 листопада, 08:07
Політика
Патрушев-молодший стане новим, але тимчасовим керівником ресурсної федерації. Московія продовжить заглиблюватися у смутні часи.
01 листопада, 19:18
Світ
За останні 18 місяців у Болгарії пройшли вже четверті парламентські вибори, однак створити урядову коаліцію досі так і не вдалося.
16 жовтня, 19:04
Опінії
Українці, нагадую. Президентом у нас працює Зеленський В.О.
29 вересня, 13:50
Опінії
Канал "Рада" більше не транслювати засідання парламенту. Вказівка буде виконана на 200% і засідання не транслюватимуться навіть у записі.
07 вересня, 19:01
Політика
Багато експертів переконують, що на звільнення всієї території України можуть піти роки. Отже, воєнний стан може тривати нескінченно.
06 вересня, 17:01