Тілами землю визволяють: нацгвардійці показали, як відбувається наступ на Запоріжжі

ВІЙНА
28 вересня, 19:45
Тілами землю визволяють: нацгвардійці показали, як відбувається наступ на Запоріжжі

Росіяни активно застосовують всю наявну у них авіацію та артилерію на Південному фронті. Проте навіть це не зупиняє наших захисників.

Відповідні кадри із Запорізького напрямку оприлюднила пресслужба Національної гвардії України, передає медіаагенція «Останній Бастіон». З'ясувалося, військовослужбовці ні на мить не припиняють вклинюватися в оборону ворога.

Одним із головних знарядь нацгвардійців, яким здійснюється підтримка наступу на Півдні, — є артилерія; зокрема гаубиця Д-30. Зі слів бійців, попри те, що це ще совєцька розробка, на її рахунку безліч знищених ворожих мінометів, бойових машин, складів із боєприпасами та живої сили росіян.

«Розрахунки гаубиць бригади НГУ «Спартан» працюють з відкритих і закритих вогневих позицій, та допомагають у просуванні суміжним підрозділам. Успішність роботи артилерії залежить від багатьох факторів, таких як маскування, розвідка, навченість розрахунку. Перш за все, складнощі в тому, що ворог окопався.

Також їхні артилеристи, більше ніж за півтора року війни, пристріляли кожну посадку в цьому районі, але ми ведемо непогану контрбатарейну роботу, знищуючи гаубиці, самохідні установки, а також різні типи артилерії ворога. Робота ж артилеристів Нацгвардії дуже важлива на полі бою, саме вони розпочинають бій, придушуючи сили противника, даючи можливість піхоті просуватися вперед», — прокоментував ситуацію на Запорізькому напрямку нацгвардієць на псевдо «Джордан».

Окрім того, слід пам'ятати, що не тільки підрозділи НГУ, а й інші бойові з'єднання Сил оборони України просуваються через мінні поля та міцно укріплену оборону ворога. Тож зчаста українські захисники у буквальному сенсі власними тілами визволяють Батьківщину від російської присутності.

Тілами землю визволяють: нацгвардійці показали, як відбувається наступ на Запоріжжі_1
Тілами землю визволяють: нацгвардійці показали, як відбувається наступ на Запоріжжі_3
Тілами землю визволяють: нацгвардійці показали, як відбувається наступ на Запоріжжі_5
Тілами землю визволяють: нацгвардійці показали, як відбувається наступ на Запоріжжі_7
Тілами землю визволяють: нацгвардійці показали, як відбувається наступ на Запоріжжі_9
Читайте також:
Війна
Завдяки підрозділу повітряної розвідки українські воїни змогли виявити російське гніздо у лісосмузі. Загарбникам не дали втекти з поля бою.
30 листопада, 21:59
Війна
Українські захисники завдають російським загарбникам втрат. Окупаційний контингент виснажується у боях уздовж всієї лінії фронту.
26 листопада, 07:50
Опінії
Чому володіючи високотехнологічними інструментами та мотивованими людьми із вищим ніж у ворога IQ, ми застрягли у м'ясорубках за посадки?
24 листопада, 17:58
Війна
Фронтові підрозділи Сил оборони України успішно нівелюють технічний потенціал ворога. Росіяни цілодобово втрачають коштовне озброєння.
22 листопада, 11:36
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ не припиняє здійснювати штурмові дії на Східному фронті. Найгарячіше у Бахмуті, Авдіївці та Мар'їнці.
13 листопада, 10:18
Опінії
Ситуація критична, потрібно підкріплення.
06 листопада, 08:19