Торгівля на крові

Опінії
04 травня, 18:05
Торгівля на крові

Російська компанія Зеленського, якою сьогодні володіє його перший помічник, збільшила дохід на 16%

Блогер

Як стало відомо, у 2020 році компанія "Грин Філмс", якою володів до 2012 року Зеленський, його нинішні помічники брати Шефіри та людина Коломойського Тимур Миндич, збільшила свій дохід на 16%. Її власники анонсують ще більші прибутки компанії в країні-окупанті у 2021 році. Про це свідчать дані бухгалтерського балансу компанії на російському Державному інформаційному ресурсі бухгалтерської звітності, повідомляють "Схеми".

Сергій Шефір не відповів журналістам "Схем" на прохання прокоментувати причини збільшення доходів російської фірми, де він є співзасновником через кіпрський офшор. Нагадаю, сьогодні Сергій Шефір офіційно обіймає посаду першого помічника Зеленського. Тобто людина, яка успішно збільшує свої прибутки під час війні в країні-окупанті, є найближчим довіреним помічником президента країни, чиїх громадян вбиває країна, де довірена особа президента заробляє з кожним роком все більше грошей. Мало цього, раніше Сергій Шефір в інтерв'ю The Бабель розповів, що зміна власників - номінальна. За його словами, частки в бізнесі перейшли за домовленістю і повернуться до Зеленського по закінченню п'ятирічного президентського терміну. Тобто фірма, що фактично належить Зеленському, з його відома та підтримки, працює з окупантами  й це нормально для виборців Зеленського?

На початку 2019 року "Схеми" з'ясували, що Володимир Зеленський і його бізнес-партнери мають компанії в Росії, незважаючи на запевнення тоді ще кандидата в президенти про закриття бізнесу у 2014 році. Спочатку Зеленський заперечував цей факт, але потім визнав що це правда. Мало цього, компанія "Грін Филмс" не тільки працює в Москві, але й успішно пройшла відбір у конкурсі на отримання держфінансування з бюджету Росії та отримала 35 млн рублів.

До того ж як ми пам'ятаємо, на рахунки тільки кіпрського офшору Зеленського Green Family Ltd було виведено шість мільйонів доларів, які Коломойський вкрав з рахунків звичайних людей у Приватбанку.

Читайте також:
Святкова вистава на День Незалежності закінчилася
26 серпня, 16:02
Бійці “Правого сектора” показали, що становлять суттєву силу на прикордонній з РФ Харківщині.
16 серпня, 17:15
Микола Чаус - Святий Ґрааль
05 серпня, 16:30
Чергові вибори президента Естонської Республіки відбудуться у сесійній залі Рійґікоґу 30 серпня поточного року.
15 червня, 07:59
Вже відремонтовано близько 3500 будинків, які постраждали внаслідок обстрілів проросійських терористів.
05 червня, 09:51
Складна політична ситуація на міжнародній арені ставить непрості завдання перед українськими правнуками Дзержинського.
31 травня, 15:35