Підлеглі Авакова з Івано-Франківщини скаржаться на свавілля обласного начальства

08 лютого, 11:16
Підлеглі Авакова з Івано-Франківщини скаржаться на свавілля обласного начальства
Фото: Facebook

Керівництво поліції на Прикарпатті здійснює побори серед правоохоронців, які мають за свій кошт купувати паливо і ремонтувати відділки.

Відповідну інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднив колишній міліціонер, а нині голова професійної спілки "Правозахисники країни" Сергій Джихур.

За його словами, рядові співробітники структурних підрозділів міністерства внутрішніх справ анонімно звертаються по допомогу, бо не здатні самі протистояти начальству.

Правозахисник також додає, що теперішня державна влада на чолі з Володимиром Зеленським перестала хоч якось контролювати діяльність МВС і НПУ.

«Прошу Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України у межах своєї компетенції здійснити перевірку зазначених у дописі відомостей та вжити заходів реагування згідно з чинним законодавством. Пане міністр Арсен Аваков, де ж Ваша реформа?», – написав Сергій Джихур у соцмережі.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", колишній начальник Полтавського обласного управління Національної поліції налагодив співпрацю з "сигаретною мафією" в Одесі.

Читайте також:
Очільник МВС розпорошує "кращі кадри" Миколаївської поліції по країні, а на їх місце призначає сумнівних Шарікових і Швондерів.
01 лютого, 12:34
Скільки не реформуй структуру міністерства внутрішніх справ, кількість перевертнів у погонах від того не зменшується.
21 січня, 11:26
Збиток громади від завищення вартості будматеріалів оцінюють у понад 6 млн гривень.
10.12.2020, 15:28