Товариш Сі вважає себе реінкарнацією Цінь Шихуанді

СВІТ
21 травня, 19:24
Товариш Сі вважає себе реінкарнацією Цінь Шихуанді
Фото: Twitter

Подібно до всіх нині живих та давно померлих азійських узурпаторів, китайський лідер переконаний, що житиме довго і щасливо...

До такого висновку прийшов очільник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З його слів, Сі Цзіньпін марить планетарним пануванням у будь-якому вигляді, тому не цурається підкупати та загравати зі слабшими країнами, котрі стають залежними від Пекіна у довготривалій перспективі.

«Цивілізованому Світові варто розуміти, що він обрав Сіань не лише через династію Тан (Піднебесна та решта дічі), а й тому, що там – могила Цінь Шіхуанді. Тобто, першого китайського імператора! Того самого китайського імператора, який вважав себе ледь не власником планети? Китайці такі ж хворі, як росіяни, слід пам'ятати про це», – заявив Артур Харитонов.

Очевидно, Пекіну, як і його васалу – Москві, – час пригадати іншу кількатисячолітню китайську традицію, якої боїться товариш Сі: розпад на десяток держав, що 200-300 років воюватимуть одна з одною.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Київ мусить розірвати дипломатичні відносини з Пекіном, оскільки китайські комуністи допомагають росіянам вчиняти геноцид українців.

Читайте також:
Світ
В Афґаністані пуштунський ісламістський режим впроваджує китайську систему вуличного спостереження. Критиків каратимуть за шаріатом.
26 вересня, 16:21
Кримінал
Обранці ресурсної федерації Московії внесли поправки до чинної редакції Карного кодексу. Населення продовжують позбавляти свободи слова.
22 вересня, 21:56
Політика
Кремль не припиняє заганяти населення ресурсної федерації московії у відновлений ГУЛАГ, де немає прав, але є доноси та переслідування.
08 вересня, 21:51
Політика
Доцільність другої вищої освіти для чоловіків під час війни визначатиме Міносвіти.
02 вересня, 14:00
Світ
Станом на тепер шиїтський військово-релігійний режим дуже близький до здобуття необхідного рівня збагаченого урану для атомової зброї.
21 серпня, 17:48
Економіка
Серпень – традиційно найзастійніший, якщо не тужливий, місяць у російському політичному житті. Так було майже зажди у новітній історії.
11 серпня, 17:22