КНР ненавидить українців

СВІТ
18.11.2022, 07:56
КНР ненавидить українців
Фото: Twitter

Київ мусить розірвати дипломатичні відносини з Пекіном, оскільки китайські комуністи допомагають росіянам вчиняти геноцид українців.

Про це в інтерв'ю громадсько-політичній діячці Агії Загребельські розповів очільник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

За його словами, у КНР узагалі немає ніякого ставлення як до незалежної держави, тамтешня номенклатура і населення вважає українців "посіпаками або прислужниками Заходу".

Водночас знаково, що вітчизняні політики напозір не помічають відверту нелюбов Пекіну до нашого народу, поширюючи з телеекранів облуду про "добрий Китай" із 1990-х років і донині.

«Для пересічного китайця українець постає, у найкращому вигляді, в "шароварному" образі, поданого росіянами. Чому так? Ну, бо влада КНР живе за канонами СССР. Україна ніколи не була цікава китайським комуністам як окрема, самостійна від Москви країна. Для них ми невіддільна – частина російсько-совєцького простору. Тобто, Україна – це щось бунтівної Малоросії, котра споживає кошти Заходу та озброюється тим же Заходом, аби спровокувати світову війну.

Водночас комуністичний режим Китаю розумію, що наша країна найбільша в Європі, тому можна використовувати нас у певних питаннях. Скажімо, давати дешеві кредити для агробізнесу під великі відсотки, виснажуючи родючий чорнозем, або ж використовувати Україну як транзитний хаб для своїх дешевих виробів. На жаль, в Україні досі є люди, зокрема і серед політиків при владі, які думають, що Китай – наш партнер, але це оманливо небезпечне загравання з ще однією агресивною диктатурою», – зауважує Артур Харитонов.

Також він підсумовує, для номенклатури КНР абсолютно байдуже, яким є державно-політичний устрій України, головне, щоби наша країна не набула геополітичної самостійності та міжнародної суб'єктності.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", українцям давно варто затямити одну важливу річ: комуністичний Китай також є нашим ворогом, як і РФ!

Читайте також:
Світ
До статуту Компартії Китаю внесли дві поправки.
22.10.2022, 13:50
Світ
Китайські комуністи, вірні заповітам Іосіфа Сталіна і Мао Цзедуна, знову вдалися до масштабного етноциду в окупованому з 1951 року Тибеті.
10.09.2022, 07:36
Світ
Але до СРСР, де навіть поетів топили в морі, китайські товариші не дотягують.
13.04.2021, 17:17
Світ
Колишній керівник фінляндської (національної) Поліції безпеки Сеппо Невала особисто сприяв легалізації путінських гаманців у 1999 році.
вчора, 21:34
Світ
Малоймовірно, що росія намагатиметься форсувати Дніпро штурмом
вчора, 13:17
Світ
рф знову згадали про червону кнопку
вчора, 12:47