Трамп опинився у пастці власного «миротворчого плану»

Опінії
26 лютого, 12:36
Трамп опинився у пастці власного «миротворчого плану»
Фото: Facebook

Ідеологи постлібералізму і неоконсерватизму допомогли Дональду Трампу прийти до влади. Тепер він своєю політикою знищує їхніми ж засадами.

Професор, блогер, філософ, перекладач та громадський діяч

Видається, що наразі план путіна такий: поки він манить Трампа «морквиною» переговорів, підтримка України з боку США вже помітно знизилася. Медійно — аж дуже, аж занадто.

Але й військова та фінансова підтримка обмежується тим, що було вирішено ще за Джозефа Байдена. Для РФ це вже тактичний успіх; то навіщо поспішати із заморозкою конфлікту у вигляді якогось «припинення вогню»?

Навпаки, тепер переговори потрібно затягувати, підвісивши Трампа на них як на гачок (поки вони тривають, різких рухів США на користь України не буде), а тимчасом, скориставшись зниженням підтримки з боку США, спробувати покращити позиції РФ. Перш за все, в аспекті «територіальних реалій».

Відповідно, Трамп потрапляє в пастку власного «миротворчого плану». Власне, вже потрапив. Тобто лоханувся й навіть цього не помітив, але у цієї тактики путіна є й зворотний бік.

Адже такі маневри Трампа вже викликали негативну реакцію не лише лідерів ЄС, а й консервативних кіл у США, в тому числі республіканських сенаторів та медіа. Тому коло маневрів для Трампа, спершу таке широке, поволі починає звужуватися, причому з різних боків; і цей процес звуження триватиме надалі.

Трамп опинився у пастці власного «миротворчого плану»_1
Читайте також:
Політика
Кремлівський диктатор демонструє світові, що саме він контролює дозатор дипломатичного успіху Дональда Трампа. У Білому домі не заперечують.
вчора, 21:42
Політика
Румунські виборці знову стали на граблі популізму, віддавши голоси черговому TikTokеру. Брюссельська бюрократія може втрати свого члена.
07 травня, 12:36
Економіка
Розробка надр в Україні буде сповільнена через високі ризики та мапи совєцьких часів. Дональд Трамп знову припустився помилки.
05 травня, 12:34
Опінії
Ідеологічна солідарність взагалі штука крихка, але ж іронія в тому, що популізм — це взагалі не ідеологія. Це метод приходу до влади.
02 травня, 11:58
Політика
Країни, які залишаться із загальним виборчим правом, поступляться країнам з ефективнішим управлінням. Сучасна демократія доживає свого віку.
02 травня, 06:03
Політика
Попри надану підтримку Захід усе ще пасе задніх перед новітньою «віссю зла». Цим користується РФ, вкидаючи в інформпростір чергову брехню.
30 квітня, 07:12