Трамп посприяв зростанню рейтингів влади у Канаді та Мексиці

ПОЛІТИКА
12 березня, 21:41
Трамп посприяв зростанню рейтингів влади у Канаді та Мексиці
Фото: Ecos Mediam

Як виявилося, кинути виклик американському лідеру-популісту — доволі виграшна стратегія. В Оттаві та Мехіко не очікували схвалення громадян.

Про це сповістило одне із провідних видань країни USA Today, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Самовпевнений популіст Дональд Трамп замість поступливості двох своїх сусідів досяг зовсім протилежних результатів.

На сьогодні рейтинги схвалення президентки Мексики неосоціалістки Клаудії Шайнбаум надзвичайно високі. Так, 85% громадян рішуче підтримують її та уряд країни, тоді як лише 15% виступили із різкою критикою влади — це найвищий рейтинг схвалення будь-якого президента Мексики за минулі 30 років.

Цілком подібна ситуація спостерігається й у Канаді, де урядова Ліберальна партія не лідирувала у національних опитуваннях аж від лютого 2021 року. Тепер соратники Джастіна Трюдо під проводом нового прем'єр-міністра Марка Кірні суттєво випереджають опозиційну Консервативну партію: 38% проти 36%.

А проте, як раніше сповіщала медіаагенція «Останній Бастіон», починаючи з 1 квітня ЄС запровадить мита на товари зі США. Водночас виконавча влада у Брюсселі заявила, що залишається відкритою для переговорів.

Читайте також:
Політика
Нетаньяху вручив Трампу копію листа, надісланого ним до Нобелівського комітету.
10:27
Політика
Як волинські чиновники, медики та волонтери організовували переправлення ухилянтів через кордон.
08:49
Політика
Закликаємо всіх небайдужих українців прийти та підтримати Дмитра Рюмшина!
вчора, 22:13
Політика
Трамп повідомив про впровадження 25% мита для Японії та Південної Кореї.
вчора, 20:24
Політика
Раніше Ілон Маск написав на своїй сторінці, що Трамп присутній на записах у справі Джеффрі Епштейна.
вчора, 19:19