Трампа впіймали на грандіозному шахрайстві

СВІТ
22 вересня, 16:58
Трампа впіймали на грандіозному шахрайстві

Родина експрезидента США незаконно збагатилася на чверть мільярда доларів

Генеральний прокурор штату Нью-Йорку Летиція Джеймс подала позов проти колишнього президента США Дональда Трампа та його дорослих дітей, повідомляє Reuters.

Серед відповідачів, крім самого Трампа, також Trump Organisation – сімейна компанія, що управляє готелями, полями для гольфу та іншою нерухомістю по всьому світу, а також сини колишнього президента Дональд Трамп-молодший та Ерік Трамп та його донька Іванка Трамп.

За інформацією прокуратури Нью-Йорку, у розпорядженні правоохоронних органів є інформація про численні акти шахрайства з боку Трампів щодо «спотворення вартості нерухомості для отримання вигідних позик та податкових пільг».

Йдеться про неправомірні дії Трампа під час підготовки його щорічних звітів про фінансове становище з 2011 по 2021 рік.

Офіс генпрокурора виявив понад 200 прикладів помилкової оцінки активів, у тому числі в документі згадуються 23 активи, які Летиція Джеймс назвала «грубо та шахрайським шляхом завищеними».

У позові Трампа звинуватили у роздмухуванні його власного капіталу на мільярди доларів, щоб спонукати банки позичати гроші його компанії на більш вигідних умовах, і щоб переконати страховиків забезпечити покриття вищих лімітів за нижчих відсотків, а також отримання податкових пільг.

Серед нерухомості, яку Джеймс зазначила, як приклад, була власна квартира Трампа у Трамп-Тауері на Манхеттені.

За словами генпрокурора, Трамп заявив, що площа квартири становить 30 000 квадратних футів, хоча насправді – лише 10 996 квадратних футів, і що її оцінка у $327 мільйонів у 2015 році була «абсурдною», оскільки на той час жодна квартира в Нью-Йорку не було продано за $100 мільйонів.

Вона також додала, що Трамп оцінив свій маєток Мар-а-Лаго у Флориді у $739 мільйонів, тоді як реальна оцінка, за словами Джеймса, становила близько $75 мільйонів.

Позов цивільний, тобто, не передбачає кримінального звинувачення. Проте Джеймс сказала, що вона передає звинувачення у кримінальних правопорушеннях для розслідування у федеральну прокуратуру Манхеттену та Службу внутрішніх доходів.

"Схема шахрайства та обману, яку використовували Трамп та його організація для отримання власної фінансової вигоди, вражає", – сказала Джеймс на пресконференції.

Прокуратура хоче назавжди заборонити Трампу та трьом його дітям обіймати посади керівників чи директорів будь-якої нью-йоркської корпорації, а також заборонити Трампу та його організації здійснювати будь-які операції з придбання комерційної нерухомості у Нью-Йорку протягом п’яти років. Крім того, прокурор наполягає на відшкодуванні Трампами всіх фінансових вигод, отриманих шахрайським шляхом. За оцінками правоохоронців, це щонайменше $250 мільйонів.

Трамп у своїй публікації в соцмережі назвав позов «черговим полюванням на відьом».

Раніше агенти ФБР, які проводили обшук у резиденції та приватному клубі колишнього президента Дональда Трампа в Мар-а-Лаго, знайшли чимало секретних документів, у тому числі й документ, який описує військову оборону іноземного уряду, включаючи його ядерний потенціал.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Дія цього закону фактично переводила всю конфіскацію майна олігархів та і будь-кого у ручний режим
06 травня, 14:10
Війна
На місці призвідників війни, замість однопартійців Адольфа Гітлера, сидітиме кремлівський "бункерний щур" із власним оточенням.
15 лютого, 06:51
Виміри
Підозра у “вугільній справі" підписана за статтями про державну зраду та сприяння діяльності терористичних організацій.
20.12.2021, 19:56
Виміри
Психічнохворий народний депутат від проросійської партії ОПЗЖ намагався провести в Полтаві партійну конференцію.
18.12.2021, 13:15
Опінії
ОАСК змінив свою позицію після сварки Ахметова і Зеленського
03.12.2021, 15:45