«Тремтіння землі» в Японії спровокувало виплиття затоплених у Другу світову війну кораблів

СВІТ
21 жовтня, 11:07

Землетрус і подальше виверження вулкану Асо поблизу архіпелагу Оґасавара підняли з дна Тихого океану 24 бойові судна США і Японії.

Про це з місця події повідомив провідний телеканал країни Сонця, що сходить "Asahi News", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Вказана активність тектонічних плит відбувається у районі віддаленого острова Іводзіма, де весною 1945 року точилися жорстокі бої між військами США та Японії.

На кадрах, знятих із борта гелікоптера, видно фрагменти металевих каркасів як транспортних, так і бойових кораблів обох ворожих сторін часів Другої світової війни.

За словами місцевих жителів, зазначені судна були спеціально затоплені американцями наприкінці та після закінчення конфлікту для використання як штучних хвилерізів.

Окупаційна адміністрація Іводзіми планувала спорудити на острові торговий порт, однак від цієї ідеї було вирішено відмовитися через дуже плоский рельєф морського дна і виявлену сейсмічну активність.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що тим часом на Росії сталася чергова оказія з військовим кораблем; у московитів, що не день, то нова втрата бойової техніки.

вибір редакції
Читайте також:
27 листопада 2021 року Військово-медичному управлінню Служби безпеки України (ВМУ СБУ) виповнюється 30 років.
27 листопада, 15:05
Поліціянти спільно із чотирилапим напарником Некстом менш ніж за годину вийшли на слід нападників.
18 листопада, 15:38
З якою метою і яким конкретно вантажем до України прибув літак Збройних Сил Її Величності, наразі невідомо.
17 листопада, 11:15
Цими вихідними (13-14 листопада) у румунському місті Орадя відбувається Чемпіонат Європи з кіокушин-карате для юніорів і молоді.
13 листопада, 12:36
У соцмережах поширилося відео, на якому вболівальники співають соромницьку пісню про "обріз" ортодокса.
07 листопада, 17:26
Йдеться про спробу силового розгону Майдану 18-20 лютого 2014 року.
05 листопада, 14:39