Три депутати Хорольської міської ради задекларували недостовірну інформацію

20.09.2018, 08:56
ПОЛТАВА
Три депутати Хорольської міської ради задекларували недостовірну інформацію

Депутати Хорольської міської ради Ігор Похилько , Олег Баканов та Володимир Бойко у деклараціях за 2017 рік подали недостовірну інформацію,- принаймні, на це вказують результати розслідування Громадської ради при Національному агенстві з питань запобігання корупції, які оприлюднені на їхній сторінці у Facebook. 

Так, порушення члена політичної партії ВО «Батьківщина» В. Бойка у тому, що він не вказав вартість земельної ділянки площею 328 620 кв.м., яку набула у власність його дружина. Адже при переході права власності на земельну ділянку в обов’язковому порядку визначається її грошова оцінка.

Член політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів - УКРОП» Олег Баканов також вказав у декларації, що йому не відома вартість придбаного та орендованого майна. А його чимало – у власності два торговельні павільйони, сарай площе 196 кв.м., лазня-їдальня, два вантажні автомобілі, два бульдозери. Також орендує 4 земельні ділянки та автомобіль марки «Renault Megane» 2011 р. в.

Обраний від СДП, а нині безпартійний, Ігор Похилько в декларації за минулий рік вказав, що є власником чотирьох транспортних засобів. Проте вартість двох автівок, придбаних у 2015-2016 роках, йому невідома, хоча механізм переходу права власності на майно в обов'язковому порядку визначає його вартість.

Позашляховик Mitsubishi Outlander (2005 р. в.) депутат придбав 2017 року лише за 49 500 грн, тоді як згідно з методикою визначення середньоринкової вартості легковиків, вартість такої автівки складає не менше 181 373 грн.

При цьому, два роки поспіль Похилько вказує, що він безробітний, сумарний дохід родини за 2016-2017 роки склав лише 2 482 грн, а будь-які заощадження відсутні.

За всі вказані порушення депутатів законом передбачається покарання лише у вигляді штрафу.

Читайте також:
Українського маляра і графіка Івана Дряпченка вшанували у його рідному селі Василівка на Полтавщині.
09:45
Полтавському національному педагогічного університету виповнилося 105 років.
09:09
Під час наради у голови Полтавської ОДА підняли питання перевезення ветеранів війни.
вчора, 17:53
Мешканцями Кременчука на вулиці Героїв України було виявлено непритомну 14-річну дівчину.
вчора, 09:30
8 грудня мешканець Полтави випав із вікна третього поверху власної квартири.
вчора, 08:35
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08 грудня, 08:31