Труханов і Кличко не хочуть прощатися з «русскім міром»

ПОЛІТИКА
25.09.2022, 18:34
Труханов і Кличко не хочуть прощатися з «русскім міром»
Фото: Facebook

Міський очільник Одеси божиться стояти на смерть, але за будь-що не дати українським патріотам дерусифікувати пам'ятник цариці Єкатєрінє ІІ.

Натомість у Києві Віталій Кличко хоче зберегти кінну статую більшовика Ніколая Щорса, пише на своїй Facebook-сторінці народний депутат Верховної Ради IX скликання Володимир В'ятрович.

За його словами, багаторічна публічна дискусія про однопартійця Владіміра Лєніна та Іосіфа Сталіна не про естетику – гарна чи погана фігура, – але про етику.

«Тобто, можна чи не можна працювати на ворога, який нищить твій народ. Наявність такого пам'ятника на центральному бульварі Києва – це теж відповідь на це питання. Відповідь тих, хто готовий і чекає ворога. Пане Кличко, покажіть їм, що не дочекаються – демонтуйте пам'ятник зраднику! Цей пам'ятник тут не для того, щоби згадувати минуле. Він – щоби формувати майбутнє, в якому зрадник свого народу і більшовицький колаборант знову трактуватиметься як герой», – зазначив Володимир В'ятрович.

Також нардеп від "Європейської Солідарності" зауважив, що в Одесі аналогічна ситуація з пам'ятником засновникам міста, котрий увінчаний постаттю московитської цариці, закарбовуючи меншовартість українців.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що днями у столиці розпочалася двотижнева виставка Міжнародного мистецького перфомансу "Київський розпис".

Автор : Володимир В'ятрович
Читайте також:
Політика
В історичних питаннях виграє той, хто перший виклав доступною мовою хронологію подій. Війни за смисли вони такі!..
28 вересня, 18:54
Культура
У Києві відбудеться показ документального фільму «Руф. Присутній».
20 вересня, 14:25
Війна
Американські пілоти згадують Андрія Пільщикова "Джуса"
09 вересня, 08:25
Війна
Не літав 21 рік, але через війну повернувся в небо. Дуже хотів опанувати американські F-16
08 вересня, 08:25
Історія
Не забудемо подвигів українських героїв, які у боротьбі за Батьківщину, за вільне майбутнє рідних і близьких, віддали найцінніше
29 серпня, 12:57
Опінії
Багато людей досі вважають, що Україні тільки – 32 роки. Так само думають більшість іноземці.
24 серпня, 20:59