Труханов і Кличко не хочуть прощатися з «русскім міром»

ПОЛІТИКА
25 вересня, 18:34
Труханов і Кличко не хочуть прощатися з «русскім міром»
Фото: Facebook

Міський очільник Одеси божиться стояти на смерть, але за будь-що не дати українським патріотам дерусифікувати пам'ятник цариці Єкатєрінє ІІ.

Натомість у Києві Віталій Кличко хоче зберегти кінну статую більшовика Ніколая Щорса, пише на своїй Facebook-сторінці народний депутат Верховної Ради IX скликання Володимир В'ятрович.

За його словами, багаторічна публічна дискусія про однопартійця Владіміра Лєніна та Іосіфа Сталіна не про естетику – гарна чи погана фігура, – але про етику.

«Тобто, можна чи не можна працювати на ворога, який нищить твій народ. Наявність такого пам'ятника на центральному бульварі Києва – це теж відповідь на це питання. Відповідь тих, хто готовий і чекає ворога. Пане Кличко, покажіть їм, що не дочекаються – демонтуйте пам'ятник зраднику! Цей пам'ятник тут не для того, щоби згадувати минуле. Він – щоби формувати майбутнє, в якому зрадник свого народу і більшовицький колаборант знову трактуватиметься як герой», – зазначив Володимир В'ятрович.

Також нардеп від "Європейської Солідарності" зауважив, що в Одесі аналогічна ситуація з пам'ятником засновникам міста, котрий увінчаний постаттю московитської цариці, закарбовуючи меншовартість українців.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що днями у столиці розпочалася двотижнева виставка Міжнародного мистецького перфомансу "Київський розпис".

Автор : Володимир В'ятрович
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Сьогодні завдання українців полягає у тому, щоби не допустити більше хижацьких, а головне чужинських ідеологій на нашій землі!
27 листопада, 08:01
Світ
Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс назвав росіян наступниками радянського диктатора Сталіна
26 листопада, 15:04
Історія
Кремлівський бункерний щур уперше за 22 роки відчуває можливість втратити з власних пазурів влади у РФ, у хід пішла форсована сталінізація.
22 листопада, 20:34
Полтава
Чому Полтавська міська рада саботує встановлення пам'ятної дошки Джохару Дудаєву?
09 листопада, 16:01
Опінії
Той, хто не знає і не хоче знати минувшини свого народу, обов'язково вчитиме історію чужинців. Тому відкидаймо чимдуж усе російське.
08 листопада, 08:54
Опінії
Ці фотодокументи говорять без прикрас і узагальнень.
23 вересня, 15:11