Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги

ПОЛІТИКА
14 квітня, 18:44
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги
Фото: Twitter

69 млн 264,8 тис. грн витратило у 2019-2021 роках Одеське муніципальне управління дорожнього господарства на ремонт узвозу Маринеско.

Тепер, після двох років експлуатації, полотно стало непридатним для користування автотранспортом, причому як і трамвайні колії, розташовані по сусідству.

Відповідними фотознімками неякісно відремонтованого узвозу Маринеско діляться у соціальних мережах самі мешканці Одеси, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Свідомі громадяни обурені тим, що тріщать по швах не лише історичні будинки, які давно планує знести міський голова Геннадій Труханов, а й цілі вулиці, якими пролягає важливий трамвайний маршрут.

Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_1
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_3
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_5

Як вдалося з'ясувати завдяки відомостям в електронній системі публічних закупівель "Prozorro", виконувала капітальну реконструкцію дороги наближена до Офісу (п)Резидента компанія "Ростдорстрой".

Це саме тá транспортно-будівельна бізнес-структура (заснована комерційним товариством з обмеженою відповідальністю "Оттема", зареєстрованого в Угорщині – прим. ред.), власниками якої є Євген Коновалов та Юрій Шумахер.

Пан Шумахер, до слова, входить у близьке оточення Труханова і є чинним депутатом Одеської міської ради від фракції "Довіряй ділам", якому дали carte blanche на ремонті роботи інфраструктури приморської перлини України.

Сьогодні пресслужба "Ростдорстрою" відмовляється приймати скарги одеситів, невдоволених появою довгих і великих тріщин на узвозі Маринеска, а заодно просіло й трамвайне полотно, через що обмежена швидкість руху електротранспорту.

Але біда, як відомо, не приходить одна, тож до руйнації дорожнього полотна додалося "просідання" сусідніх житлових історичних будинків, споруджених на зламі XIX-XX століть.

Прямо зараз чергова наближена до Труханова бізнес-структура на схилі (а отже у проблемній геозоні – прим. ред.) зводить "илітні" багатоповерхівки – ЖК "Простір",  –помешкання в якому певно вже розкупили співучасники "великого крадівництва".

Тобто, замість укріплення прилеглої до узвозу Маринеско земельної ділянки й перетворення її на зелену зону, спритні на руку ділки скористалися війною, щоби прихопити собі дорогоцінних приморських угідь Одеси.

Втім, "Останній Бастіон" закликає згадати читачів про те, що відразу після приходу до влади Зе-команди компанії "Онур", "Ростдорстрой" і "Автомагістраль сумарно отримали підрядів на 28,7 мільярда гривень бюджетних коштів.

Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_7
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_9
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_11
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_13
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_15
Читайте також:
Політика
68-річний американський політик-республіканець і полковник звинуватив однопартійців у потуранні російській агресії. Ситуація загострюється.
вчора, 20:46
Політика
Лише тиск громадськості на владу здатен припинити діяльність секти московських чортів у рясах в Україні. Агентура Кремля має бути покарана.
вчора, 19:04
Політика
Московитським пропагандистам ввижаються солдати НАТО у Вірменії.
вчора, 10:44
Політика
Закупівельники Національної поліції та Нацгвардії України (НГУ) як і раніше віддають перевагу закритим процедурам в тиші кабінетів.
вчора, 09:48
Політика
У разі, якщо консервативна опозиція у Палаті представників США заблокує виділення мільярдів, то РФ переможе. Цього не можна допустити.
23 вересня, 19:36
Політика
Мир можливий не після перемоги України над РФ, а після знищення Москви. Цього поки не хочуть ні у Києві, ні на Заході, ні тим паче на Сході.
23 вересня, 17:18