Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги

ПОЛІТИКА
14.04.2023, 18:44
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги
Фото: Twitter

69 млн 264,8 тис. грн витратило у 2019-2021 роках Одеське муніципальне управління дорожнього господарства на ремонт узвозу Маринеско.

Тепер, після двох років експлуатації, полотно стало непридатним для користування автотранспортом, причому як і трамвайні колії, розташовані по сусідству.

Відповідними фотознімками неякісно відремонтованого узвозу Маринеско діляться у соціальних мережах самі мешканці Одеси, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Свідомі громадяни обурені тим, що тріщать по швах не лише історичні будинки, які давно планує знести міський голова Геннадій Труханов, а й цілі вулиці, якими пролягає важливий трамвайний маршрут.

Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_1
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_3
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_5

Як вдалося з'ясувати завдяки відомостям в електронній системі публічних закупівель "Prozorro", виконувала капітальну реконструкцію дороги наближена до Офісу (п)Резидента компанія "Ростдорстрой".

Це саме тá транспортно-будівельна бізнес-структура (заснована комерційним товариством з обмеженою відповідальністю "Оттема", зареєстрованого в Угорщині – прим. ред.), власниками якої є Євген Коновалов та Юрій Шумахер.

Пан Шумахер, до слова, входить у близьке оточення Труханова і є чинним депутатом Одеської міської ради від фракції "Довіряй ділам", якому дали carte blanche на ремонті роботи інфраструктури приморської перлини України.

Сьогодні пресслужба "Ростдорстрою" відмовляється приймати скарги одеситів, невдоволених появою довгих і великих тріщин на узвозі Маринеска, а заодно просіло й трамвайне полотно, через що обмежена швидкість руху електротранспорту.

Але біда, як відомо, не приходить одна, тож до руйнації дорожнього полотна додалося "просідання" сусідніх житлових історичних будинків, споруджених на зламі XIX-XX століть.

Прямо зараз чергова наближена до Труханова бізнес-структура на схилі (а отже у проблемній геозоні – прим. ред.) зводить "илітні" багатоповерхівки – ЖК "Простір",  –помешкання в якому певно вже розкупили співучасники "великого крадівництва".

Тобто, замість укріплення прилеглої до узвозу Маринеско земельної ділянки й перетворення її на зелену зону, спритні на руку ділки скористалися війною, щоби прихопити собі дорогоцінних приморських угідь Одеси.

Втім, "Останній Бастіон" закликає згадати читачів про те, що відразу після приходу до влади Зе-команди компанії "Онур", "Ростдорстрой" і "Автомагістраль сумарно отримали підрядів на 28,7 мільярда гривень бюджетних коштів.

Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_7
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_9
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_11
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_13
Труханов і «Ростдорстрой» із грошима, а в одеситів – діряві дороги_15
Читайте також:
Політика
Детективи вилучили лінію для виробництва тютюнових виробів, на якій незаконно виготовляли сигарети.
11:55
Політика
Темні плями у біографії адвоката, який став генпрокурором.
11:20
Політика
Нащадки мігрантів звернулися з офіційним листом до Луїза Іназіу Лули да Силви відвідати Швейцарію. Там обговорюватимуть мир в Україні.
вчора, 21:49
Політика
Чому зельонський змінив керівництво Рахункової палати? Бо не дай боже аудитори побачили б що там було в збройних закупівлях Резнікова…
вчора, 17:57
Політика
Костусєв на пару зі своїм братом Георгієм Костусєвим-Муромцевим володіють розкішним готелем у центрі Праги за 5,4 млн євро.
вчора, 16:35
Політика
Слідчий просто втік. Докази невинуватости досвідченого українського розвідника Романа Червінського навмисно знищено.
вчора, 13:45