Тунелі для ХАМАС збудував Ізраїль — експрем'єр Ехуд Барак

СВІТ
21.11.2023, 11:33
Тунелі для ХАМАС збудував Ізраїль — експрем'єр Ехуд Барак
Фото: CNN

Попередник скаженого сіоніста Біньяміна Нетаньягу на посаді голови уряду розвінчав брехню. Здавалося, світ уже нічим не здивуєш, але...

Колишній прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль і ексспецслужбіст Ехуд Барак визнав те, що раніше заперечували у Тель-Авіві та Єрусалимі. З'ясувалося, що саме за сприяння ізраїльської влади постала мережа тунелів у смузі Ґази.

В інтерв'ю для відомої американської журналістки Кристін Аманпур на телеканалі CNN експрем'єр Барак зізнався, що перші підземні ходи з'явилися у горезвісній лікарні Дар аль-Шифа як своєрідні укриття для цивільних. Ведуча була відверто шокована його заявою.

«Я маю сказати, що багато років тому спочатку саме Ізраїль побудував тунелі під лікарнею аль-Шифа у Ґазі. Вся тамтешня інфраструктура — справа рук моїх співвітчизників. На жаль, згодом їх захопили терористи з ХАМАС і стали використовувати у своїх злочинних цілях», — повідомив Ехуд Барак.

На уточнювальне питання пані Аманпур, чи міг Ізраїль завадити цьому, експрем'єр висловився, що відповідь мають давати його наступники, які допустили захоплення тунелів терористами. «Я вважаю ганебним те, що ХАМАС розташував свої командні пункти там, де мали ховатися від ізраїльських ракет цивільні палестинці», — додав Ехуд Барак.

Водночас як раніше вже сповіщав «Останній Бастіон», уряд державного утворення Ізраїль назвав різанину палестинців у лікарні аль-Шифа «символічним актом». Виявилося, що жодних терористів там не було.

Читайте також:
Світ
Сіоністське державне утворення на Святій Землі роками порушує міжнародні угоди та права людини. Москва і Тель-Авів, як два чоботи — пара.
19 лютого, 08:36
Світ
Сіоністський режим офіційно визнав: зробить на зачищеній від палестинців північній частині сектору «буферну зону». Противників убили.
04.12.2023, 14:34
Світ
Флотилія складається з 1000 маловмісних рибацьких суден, покликаних привезти гуманітарний вантаж. Ізраїльський режим поки не відреагував.
23.11.2023, 16:23
Світ
Державне утворення Ізраїль відмовляється припиняти вогонь по сектору Ґази заради звільнення заручників.
23.10.2023, 10:01
Опінії
Ізраїльське військо скупчилося довкола багатостраждального клаптика пустелі у Східному Середземномор'ї. Цивільних закликано евакуюватися.
16.10.2023, 18:56
Світ
Французький футболіст Карім Бензема засудив дії Ізраїлю.
16.10.2023, 08:02